Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vecāki konfliktē nojaukta sniegavīra dēļ 29

Sestdien Atmodas ielā Jelgavas Pašvaldības policijas darbinieki risināja divu pieaugušo konfliktu, kas bija saistīts ar kādas meitenes uzceltu un pēc tam nojauktu sniegavīru.

Deviņus gadus veca meitene mājas pagalmā bija uzcēlusi sniegavīru, ko nojauca trīs zēni. Kāds aculiecinieks, kurš redzēja notikušo, noķēra vienu no zēniem un, turot viņu aiz virsjaka apkakles, lika uzcelt jaunu sniegavīru. Notiekošo redzēja 13 gadus vecā zēna māte, kas pārmeta vīrietim, ka viņš pret viņas dēlu pielietoja fizisku spēku, notikušo apraksta policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce.

Pagalmā atradās arī meitenes māte. Policijas darbinieki vīrietim izskaidroja viņa nekorektās rīcības būtību un sekas, konflikts atrisināts.

Pievieno komentāru

Komentāri 29

Skumji

Diez vai vīrieša rīcība šajā gadījumā bija nekorekta. Viņš rīkojās pareizi un atbilstoši situācijai. Slimīgi pārprastās un visu attaisnojošās bērnu tiesības nekorekti izmantoja zeņķa māte, un arī policija diemžēl aizstāvēja huligānismu zeņķa izpildījumā. Nožēlojami!

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 10:41

???

Diezin, ko Tu pats darītu, ja pa logu ieraudzītu, ka Tavu bērnu kāds onkulis saķēris aiz kakla (apkakles) ?
Māte rīkojās pareizi...nevienam nav tiesību grābstīties ap viņas bērnu !

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 11:12

to ???

Es - aizietu un atvainotos vīrietim, par to ka esmu izaudzinājis tādu debīliķi, novilktu puikam turpat bikses un sadotu pa pakaļu!

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 11:19

???

...Tu savu bērnu publiski pazemotu par to, ka viņš gribēdams pievērst meitenes uzmanību, nojauca sniegavīru ??? Nuuuuu tad jau par meitenes paraušanu aiz bizes - cietumā :)
Neizskatās, ka pats būtu izaudzinājis kaut vienu, bet gudrības jau nu pāru pārēm:)

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 11:27

to ???

Audzinu divus.... Puika jau liels, meita vēl maza.... Man gan nepatiktu, ja tavs dēls, lai pievērstu manas meitas uzmanību, mestu viņai ar akmeni (un tas nav pārspīlējums - tādi gadijumi ir redzēti!!!) vai atņemtu velosipēdu un iemestu to grāvī, vai.... nojautu sniegavīru! Un dēlu esmu izaudzinējis tā, lai meiteņu uzmanība nebūtu jāpievērš ar pajoliņa izdarībām!
Izskatās, ka tavi bērni (ja tādi ir) ir no tās branžas, kas skolotāju sūta n*uj vai aicina viņu sev pad*očīt! (Arī tie nav pārspīlējumi, bet reālas situācijas klasē - vari pajautāt jebkurai skolotājai!!!)!

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 11:37

AdrianaPrado

pret ko tad tika vērsts huligānisms - pret sniega vīru vai? Cilvēkiem laikam nav citu problēmu, ka var ar tādām muļķībām nodarboties!

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 14:09

Greex

Ne jau par sniegavīru ir runa, bet par attieksmi - attieksmi pret citu cilvēku, pret cita darbu.

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 15:46

Smurfs

Tas zeņķis būs nākošais kurš visu ārdīs,lauzīs un demolēs jo ir aizmugure-akli mīlošā bezsmadzeņu māmiņa.Pirms bērniem stāstīt par viņu tiesībām, vaig iemācīt vienkāršu patiesību ka ir arī pienākumi.Gan jau zeņķa māmiņa atjēgsies,bet var būt arī būs par vēlu.

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 10:48

Diez vai

Diez vai māmiņa attapsies. Visticamāk, akli mīlošās māmiņas skatījumā tagad sliktie un vainīgie būs visi citi, kas darīja pāri viņas dēliņam, meiteni un viņas māti ieskaitot. Tādi mums tie vīrietīši tiek audzināti (bērniņam jāļauj darīt visu), ko iegribas.

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 11:04

Makarenko

Cik tad pats bērnus esi izaudzinājis, "gudrais" prātotāj ? :)

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 11:06

???

Izskatās, ka Tu esi tālu no priekšstata par bērnu un pusaudžu psiholoģisko un fizioloģisko vecuma īpatnību jautājumiem. Tā rezultātā Tevis minētajos piemēros Tev pat nav ideju kā būtu jārīkojas vecākiem un skolotājiem. Tā ir vesela zinātnes nozare, kuru sauc par pedagoģiju..., ja kas!

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 11:59

to ???

Nu cerams Tu saproti, ka diezvai būs daudz tādu vecāku, kuri stāsies Pedagoģiskajā Augstskolā un mācīsies 4 gadus, lai tikai pareizi izaudzinātu savus bērnus! Cepuri nost, ja Tu to esi izdarījusi! Tad Tu varētu kautko ieteikt vai pamācīt tām skolotājām, kuras histērijā raud pēc stundām, atsakās no audzināmajām klasēm dēļ dažiem ''īpatņiem'', jo viņiem ir tiesības, bet skolotājiem un vecākiem tikai pienākumi... Šīs skolotājas laikam ir bijušas nesekmīgās mācoties universitātē un bastojušas pedagoģijas lekcijas.... hmm, nevar taču nesekmīgi pabeigt augstskolu... tad jau laikam būs tie diplomi pirkti...
Tā kā nevajag te pīt iekšā zinātni un pedagoģiju! Viss ir vienkārši - vispirms ir pienākumi un tad, ja ir kārtīgi paveikti pienākumi, var tikt piešķirtas arī tiesības!!! Nevis kā tagad - visiem bērniem ir tiesības, bet nav NEKĀDU pienākumu, jo tie pārkāpj viņu tiesības!!! Jebkurš sīcis var pasūtīt skolotāju kautkur tālu tālu, bet nedod dievs, ja skolotaja uz viņu kaut dusmīgi paskatīsies - var palikt bez darba! Te arī tā tava pedagoģija beidzas....

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 12:18

pensionēta skolotāja

Laikam esmu kļuvusi par bērnu un pusaudžu audzināšanā, viņu psiholoģisko un fizioloģisko īpatnību jautājumā neizglītotu cilvēku.
Varbūti varētu paskaidrot, kas tad ir noticis ar mūsu bērniem un jauniešiem, kā arī ar viņu vecākiem, ka tiek attaisnota šāda rīcība, piesaucot pat zinātnes nozari, ko sauc par pedagoģiju.
Es redzu to, ka šo pārvērtību dēļ cilvēkiem ir kļuvis bail vakaros iziet Jelgavas ielās, parkos un skvēros, bet klusās un mazāk apgaismotās ielās cilvēki iziet tikai galējas nepieciešamības dēļ.
Lasu, ka Jelgavā izvietotajās novērošanas kamerās redz to, ka daudz kas tiek lauzts un postīts,.

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 12:53

tjorkin

Tevi pasu vajag aiz kajamk pakart lai tev kaut kas galva tiktu. Tur laikam veis svilpo.Tadam matem izaug tie trakie berni. Pieminiet manus vardus jus raudasiet un grauzisiet elkonus ja ne ko nemainisiet savos uskatos.Man jus zel.Pazaudeta paaudze.

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 18:30

Resnais

2013. gada 9. decembris 10:34 Atcerieties šo datumu! Ar šo dienu tiek legalizēta demolēšana un sīkais huligānisms. Cilvēks, kas aiztur huligānu, no policijas darbunieku puses pats tiek pataisīts par vainīgo.

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 12:38

Mantrausis

Tas viss skan jau pārlieku smieklīgi, bet – no kurienes še parādījās policija? Vai mātes pārmetumi bija TIK skaļi, ka tika sadzirdēti? :)

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 12:53

tante

kad nākamreiz ķeršu rokā tos mazos puišeļus(9-10gadi apmēram),lai beidz rakņāties pa mūsu pagalma miskastēm?ne jau maizīti tur meklē..tad arī skries mammuks glābt???audzināt vajag...

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 14:17

sniegabāba

Man pašai 2 deli un pedagoģja arī savulaik tika mācīta universitātē, ja mans puika kaut ko tadu izstrādātu, onkulim atņemtu savu bērnu un pati viņam liktu aiziet pie meitenes atvainoties un tad uzcelt viņai jaunu sniegavīru.
Gaļina virsrakstā raksta, ka sniegavīrs nebija JAUKS, tad jautājums, kāpēc raksta naetika paskaidrots, kas viņu uzskatīja par nejauku mamma? zēni? un kas tiešām izsauca policiju.

Atbalstu vīrieti šajā situācijaa. Māte ir debīla un dēls vispār otstojs.

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 14:50

:(

-diemžēl ar šo saskaros katru gadu, meita uzceļ un kāds idiots stundas laikā nojauc... un ne jau viņas klātbūtnē - ta kā nevajag te filozofēt par uzmanības trūkumu
-aizvakar vīrs ar meitu uzcēla pēc pusstundas skatāmies - nav, pēc pāris stundām gandrīz blakus kāds jaunu uzcēlis - nu protams, ka no rīta vairs nebija...
-pagājušo gadu meita uzcēla zem loga, kamēr kāpa uz 3 stāvu pateikt, ka pabeigusi - nojaukts jau ... VARĒTU KĀDAM ROKAS PAR TO ATRAUT!!!!!!!!!

- aizvakar incidents bija - met sniega pikas pa logiem, protams aizrādīju. Pretī dabūju - OTSASI UTT no apm. 12 gadīgiem puišeļiem... redz viņiem tur klasesbiedrene dzīvo... priecājos, ka tā bija blakus kāpņu telpa ...

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 15:05

njā

nu vot-a kur cieņa bērniem?pret pieaugušajiem,skolotājiem,svešiem cilvēkiem?jeb mammai arī, kad sauc vakariņās uzbļauj otsasi?

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 18:28

niks

Vai to puišeli varētu apsūdzēt par seksuālo uzmākšanos pieaugušajiem?

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 19:29

membrāns

...un es līdz galam visus komentārus nelasīju,bet ja kāds ir redzējis filmu 'Maskava asarām netic",tur vīrietis pateica VĪRIEŠA vārdus,kad iedeva purnā huligāniem,ka tā rīkojas NORMĀLS vīrietis.šajā gadījumā paņemt aiz apkakles bija NORMĀLA vīrieša reakcija,bet tagad puikas ir uzaudzināti par īstiem memmļakiem,kuru mammas krīt ģībonī,ja kāds aizrāda viņas mīļumam bez ADVOKĀTA starpniecības...Izauguši ne puikas,bet īsti memmļaki,gnīdas-pat ne uts...

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 19:45

Beibe

Nu neizaugs no viņa vīrietis bet visīstākais māmulis.Dieviņš apdalīja māmiņu ar veselo saprātu,tā vietā iedodot daudz aklās mīlestības.

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 21:10

Asdfgh

Vienmeer buus kas celj un vienmeer buus kas grauj.

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 22:09

nu vai ziniet ...

13 gadīgs tēviņš jau apspalvojies un labi zin,ko dara, bet mātei pašai nāksies ciest pār savu galvu ,lai tik turpina aizstāvēt....
Paldies tam mudīgajam onkam ,kas noķēra 13 gadnieku, vēl tikai vajadzēja starp kājām iežmiegt un Tēvreizi uzskaitīt...

pirms 6 gadiem, 2013.12.09 22:17

jelgavniece

Tad nu gan policijas darbinieki konfliktu atrisināja - vīrieti, kas aizstāvēja meiteni, norāja, bet zēniem un viņu vecākiem neteica neko, lai tik tā turpina... Interesanti kāpēc policijas darbinieki neizskaidroja zēniem un viņu vecākiem par viņu nekorekto rīcību. Tiesības ir tikai tādiem tirliņiem, bet normāliem bērniem nē???

pirms 6 gadiem, 2013.12.10 07:02

fakenheims

jelgava rulle par sniegavira nojauksanu sauc policiju labi ka vini neapmiza to sniegaviru butu ierosinata kriminallieta

pirms 6 gadiem, 2013.12.10 08:51

SRedzēju

Tīrot mašīnu no sniega, mēs ar sievu redzējām kā trīs puikas noārdīja sniega vīru. Viens uzrāpās uz sniega vīra,bet tie divi ar ragavām nojauca. Vairāk neko neredzējām.

pirms 6 gadiem, 2013.12.10 09:05

inga

Būtu visi kopīgi uzcēluši jaunu sniegavīru!

pirms 6 gadiem, 2013.12.10 17:09

Jelgava