Vējonis: jāpastiprina bagāto pašvaldību uzraudzība 3

«No ministrijas puses jāpastiprina visu pašvaldību uzraudzība, lai neatkārtojas Ādažu gadījums, kad vienu no bagātākajām pašvaldībām noved līdz bankrotam,» intervijā «Dienai» saka vides un reģionālās attīstības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS).

«Arī Jūrmalā iepriekš ir tikušas konstatētas klaji nesaimnieciskas darbības ar zemju nomu. Katrā gadījumā ir ļoti rūpīgi jāvērtē pašvaldības vadības atbildība un, ja par nelikumībām ir atbildīgs viss deputātu kopums, tad jāvēršas pret viņiem, atlaižot. Lai lēmumu pieņemtu, jābūt sīkai pārkāpumu juridiskai analīzei, bet Ādažiem un Jūrmalai jābūt zem lielas lupas,» viņš norāda. Savukārt, atbildot uz jautājumu, kāda ir viņa nostāja par novadu reformu, kam ZZS savulaik pretojās, R. Vējonis saka: «ZZS pretojās pret piespiedu pašvaldību apvienošanu, kas noveda pie tā, ka, piemēram, Roja un Mērsrags politiķu ambīciju dēļ ir atdalījušās. Tam procesam bija jābūt brīvprātīgam, bet šobrīd reforma ir pabeigta, vēlēšanas ir notikušas un novadiem ir jāturpina strādāt. Laiks pierādīs, ka tās pašvaldības, kam ir mazāks iedzīvotāju skaits, pašas nonāks pie secinājuma, ka ir nepieciešams pievienoties spēcīgākam novadam.»

Pievieno komentāru

Komentāri 3

misters

Jelgavā tak visi savējie,no vienas bandas

pirms 10 gadiem, 2010.11.20 09:31

misters

Jelgavā tak visi savējie,no vienas bandas

pirms 10 gadiem, 2010.11.20 09:31

Vejoni, tev ticesu tad, ja saksi ar Jelgavu!
Un sac ar to, ka parskati atkritumu apsaimniekosanas lietas Zemgale, ar kuram tev pasam vistiesakas sakars un atbildiba.
Tu ierasti skali runa par tiru Latviju, tas labi, bet cik tira tev pasam sirdsapzina par Jelgavas un Zemgales atkritumu apsaimniekosanas sistemu un ipasniekiem? Vai neesi ar Ravina bandu par kaut ko ilgteermina vienojies, ka minimums acis pieverot?

pirms 10 gadiem, 2010.11.19 21:32

Jelgava