Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Vēl var pieteikties spēlei «Jaunie Rīgas sargi: Latvijas hronikas»

Jaunieši, kuriem svarīga Latvijas vēsture un kuri ir gatavi piedzīvojumiem un spraigām sacensībām brīvā dabā, vēl šodien aicināti pieteikties patriotiskai piedzīvojumu spēlei «Jaunie Rīgas sargi: Latvijas hronikas». Galvenajā balvā – ceļojums visai komandai uz Stokholmu.

Spēle Zemgalē notiks 25.oktobrī atpūtas nometnē «Lediņi» Lediņu ceļā 1, Jelgavā.

Lai piedalītos spēlē, ir jāizveido sešu jauniešu komanda (trīs zēni un trīs meitenes) vecumā no 14 līdz 19 gadiem un jāatsūta pieteikuma anketa, ko var atrast mājas lapā www.rigashronikas.lv, atbildot uz jautājumiem par Latvijas Brīvības cīņām, kā arī aprakstot savu motivāciju piedalīties spēlē. Pasākuma organizatori izvērtēs visas pieteikuma anketas un otro kārtu izvirzīs 20 zinošākās un motivētākās komandas, kas klātienē varēs piedalīties spēlē un misijas skrējienā «Nosargā Latviju!».

Spēle simulēs 1919.gada Brīvības cīņas, apgūstot vēstures notikumus, kas bija par pamatu Latvijas valsts izveidei. Spēle sastāvēs no diviem būtiskiem posmiem: apmācības sešās darbnīcās un misijas skrējiena, kurā jaunieši varēs pielietot apmācību procesā iegūtās zināšanas un prasmes.

Pievieno komentāru

Jelgava