Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Viesnīca, komunālie pakalpojumi, «Plate» un «Silva» cīnīsies par klientu uzslavām 2

Deviņu gadu laikā, kopš Latvijā norisinās kampaņa «Uzslavē labu servisu!», šogad uzņēmumi piesakās īpaši aktīvi pārstāvot ne tikai Rīgu, bet arī citus Latvijas reģionus, biznesa portālu Nozare.lv informēja kampaņas organizētāji.

Reģistrācijas tiek saņemtas gan no uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus privātpersonām, gan no uzņēmumiem, kas sniedz pakalpojumus uzņēmumiem, gan arī no valsts un pašvaldību iestādēm.Organizatori norādīja, ka šogad lielāka aktivitāte ir redzama no Latvijas reģioniem. Aktīvākā no reģioniem ir Vidzeme, saņemot 36 zīmolu pieteikumus ar šādiem dalībniekiem - Alūksnes novada pašvaldība, «Boutique Hotel&Restaurant MaMa», «Grenardi», «Hotel Jūrmala SPA», Jūrmalas slimnīca, Kocēnu novada Dome, pansionāts «Madliena», «Pilsmuižas krodziņš», Priekuļu novada pašvaldība, «Sigulda aizrauj!», Valmieras pilsētas pašvaldība, «Valmiermuižas alus», Vidzemes slimnīca un citi.Otrs aktīvākais reģions ir Kurzeme, saņemot 29 zīmolu pieteikumus no dalībniekiem «Avis Budget grupa», «Daily», «Kolonna Hotels Group», Teātra nams «Jūras vārti» un citiem. Savukārt no Zemgales piedalīsies 28 un Latgales 26 zīmoli ar šādiem uzņēmumiem - Dobeles novada pašvaldība, «Hotel Jelgava», «Jēkabpils - labo pārmaiņu pilsēta!», Jelgavas komunālie pakalpojumi, «Komandors», restorāns - bārs «Plate», «Park Hotel Latgola», Rundāles novada Dome, «Silva», Tukuma novada Dome un citi.Zīmoli pārstāv dažādas nozares arī šogad. Visplašāk pārstāvētā nozare ir tirdzniecības, mazumtirdzniecības nozare, sabiedriskā ēdināšana, kafejnīcas, restorāni, finanšu nozare, apdrošināšanas. Taču pārstāvētas ir arī pakalpojumu sniedzēji, viesmīlības, tūrisma nozare, izklaides nozare, izglītības nozare, taksometru, drošības pakalpojumi, internetveikali.Kampaņā «Uzslavē labu servisu!» vēl var iesaistīties jebkurš uzņēmums, kas sniedz pakalpojumu privātām personām vai uzņēmumiem, kā arī aicināta iesaistīties jebkura valsts un pašvaldības iestāde.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Māris

Noteikti Kulks "vislabākais", ha, ha, ha. Es domāju daudziem privātmāju īpašniekiem ir ko teikt, man aptrūkstas vārdu.

pirms 7 gadiem, 2013.02.22 19:56

Ēriks

Jā, Zemgales un Latgales uzņēmumus uzskaitīt atsevišķi izrādījās par sarežģītu :).

pirms 7 gadiem, 2013.02.21 22:59

Jelgava