Vislielākie izdevumi par vienu deputātu PLL 2

Vislielākie izdevumi par vienu deputāta vietu bijuši apvienībai «Par labu Latviju» (PLL), savukārt vismazākie apvienībai «Visu Latvijai!» – «Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK (VL-TB/LNNK), norāda laikraksts «Biznes&Baltija».

PLL par katru parlamentā iekļuvušo deputātu samaksājusi 111,98 tūkstoši latu, tai seko Zaļo un zemnieku savienība (ZZS) ar 20,58 tūkstoši latu, «Vienotība» ar 20,32 tūkstoši latu, «Saskaņas centrs» (SC) tērējis 18,77 tūkstoši latu, bet vismazāk samaksājusi VL-TB/LNNK, proti, 15,28 tūkstoši latu.Par cilvēka tiesībām vienotā Latvijā, kas nepārvarēja 5% robežu, izmetusi vējā aptuveni 100 tūkstoši latu.Tomēr precīza informācija par partiju priekšvēlēšanu izdevumiem būs zināma tikai pēc pāris mēnešiem, kad tiks iesniegtas deklarācijas. Laikraksts izdarot aprēķinus vadījās iegūto mandātu skaita un ziedojumiem, ko partijas saņēmušas priekšvēlēšanu laikā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Baltaisdainis

nu, andžam un aināram nauda ir pilna ***, lai tik piķo.

pirms 11 gadiem, 2010.10.04 21:04

Gogi

Tāpēc jau nabaga puika Šleserītis bija tik bēdīgs vēlēsanu naktī.

Viņš, kad sarēķināja, cik jāstrādā, lai atdotu sponsoriem to naudu, kuru bija paredzēts atdot caur uzvarām konkursos, viņam kļuva slikti.

Nesaku ne pieci, ka Ameriks viņu uzmetīs Rīgas domē, un visas zem Ziemeļu šķērsojuma sapirktās zemes nu ies kaķim zem astes.

A tagad, jāiet uz darbu Seimā, kur Tava balss vairs neko nenozīmē, ja nu vienīgais nopērk visus zemniekus un uztaisa PLL/ZZS

pirms 11 gadiem, 2010.10.04 13:41

Jelgava