Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemes īpašnieki sakopuši pļavu Ganību ielā 7

Jelgavas Pašvaldības policija, reaģējot uz portāla zz.lv informāciju par piegružotu pļavu pie Ganību ielas 58.nama, ziņo, ka atkritumi ir savākti.

Jau ziņots, ka kāda mājas iedzīvotāja sūdzējusies par pļavā izmētātajiem maisiņiem un iepakojumiem.

Policijas sabiedrisko attiecību speciāliste Sandra Reksce skaidro, ka policijā pieteikums par šo objektu nav saņemts, taču pēc pārrunām ar policijas darbiniekiem zemes valdītāji atkritumus ir savākuši.

«Iespējams, ka atkritumi izkliedējušies no tuvākajām atkritumu urnām spēcīgā vēja rezultātā,» min S.Reksce.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Daina

Ja jau iedzivotaji sūdzas par piegružotu apkārtni Ganibu ielas mājas Nr. 58 , tad lūdzu atbaruciet un paskatieties apkārtni pie Atmodas ielas Nr. 98, kā īpašnieki nekopj savu apkārtni un līdz ar to viss ir piegružots . Par to jau pašvaldības policijai tika vairākas reizes ziņots .

pirms 6 gadiem, 2013.11.20 10:35

Pēteris

Bet ir jau arī variants, ka ir saimnieki, kas nereaģē ne uz brīdinājumiem, ne naudas sodiem, un viņiem ir vienalga, kas notiek viņu nekustamajā īpašumā........Ir taču reizes, kad instances pret atsevišķiem indivīdiem ir bezspēcīgas........Tāda nu ir mūsu valsts likumdošana.

pirms 6 gadiem, 2013.11.20 10:54

Daina

Jā , īpašniekiem protams vieglāk samaksāt 200,00 LVL un lieciet mūs mierā , bet apkārtne var stāvēt piegružota . Šie īpašnieki neturēja par vajadzību arī nopļaut zāli . 1/2 nopļava un tad pameta , jo viss bija piegružots .

pirms 6 gadiem, 2013.11.20 12:12

VECIS

Un kas tad piegruzo?

pirms 6 gadiem, 2013.11.20 12:29

kols

Jau ziņots, ka kāda mājas iedzīvotāja sūdzējusies par pļavā izmētātajiem maisiņiem un iepakojumiem.
Interesanti, kas tad tos maisiņus tur met? Tā zemesgabala saimnieki? vai kāds no RAF atnāk samest? tie kas tur blakus dzīvo, paši lai arī vāc, jo paši arī ir tie kas piegružo

pirms 6 gadiem, 2013.11.20 12:51

Daina

Protams kad to dara paši iedzivotaji , kuri nezin kur atrodas atkritumu tvertnes , tāpat arī zem kuplajiem kokiem un krūmiem tusējas bomzīši, jo viņi vēl škiro savas savāktās mantas no atkritumu tvertnēm .Ja būtu kārtīgs īpašnieks , tad arī rūpētos par savu īpašumu , bet redzams kad viņam ir vienalga ...

pirms 6 gadiem, 2013.11.20 12:57

bala bala

Protams to pļavu piemēsloja kādi citi, ne to pašu māju iedzīvotāji... Skumji, ka redzam tikai savas darbības sekas, nevis domājam, ko daram...

pirms 6 gadiem, 2013.11.21 11:11

Jelgava