Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas 1.ģimnāzijā skolēni tiksies ar uzņēmējiem, lai iepazītu biznesa pasauli

Jelgavā skolēnu tikšanās ar uzņēmējiem plānotas 9.decembrī - Jelgavas 1.ģimnāzijā viesosies SIA «7 Ozoli Furniture» pārstāvji. Uzņēmēji iepazīstinās jauniešus ar uzņēmuma produktiem, kā arī diskutēs ar skolēniem par uzņēmējdarbības perspektīvām Latvijā, inovatīvu risinājumu ieviešanu ražošanā un citiem aktuālajiem jautājumiem. Tāpat šonedēļ skolēni viesosies SIA «SIGNUM» ražotnē, kur notiek ceļa zīmju ražošana, informē Ventspils Augsto tehnoloģiju parka pārstāve Natālija Lukaša.

Ventspils Augstskola (VeA) sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku (VATP) šonedēļ uzsāk jaunu projektu, kura ietvaros skolu audzēkņiem būs iespēja tikties ar praktizējošiem uzņēmējiem un klātienē apmeklēt virkni uzņēmumu, lai iepazītu to darbu un gūtu priekšstatu par biznesa perspektīvām Latvijā.Kā skaidro projekta īstenotāji, tā galvenais mērķis ir mazināt negatīvos stereotipus par uzņēmējdarbību pedagogu un skolēnu vidū, veicināt informētību par inovatīviem uzņēmumiem Latvijā, to darbības principiem, tehnoloģiju attīstības līmeni, kā arī risinājumiem uzņēmējdarbības izaicinājumu pārvarēšanā. Projekta ietvaros tiks organizētas uzņēmēju vieslekcijas Latvijas skolās, kā arī skolēnu vizītes tādos ražošanas uzņēmumos kā SIA «Ventspils Elektronikas fabrika», SIA «Navette», SIA «Axon Cable», SIA «Valpro», SIA «Addiction», SIA «Troll Smiltene», SIA «Valmieras mēbeles», SIA «AILE grupa» Stiklu centrs, SIA «SIGNUM» u.c. Plānots, ka pieredzes apmaiņā iesaistīties uzņēmēji Ventspilī, Saldū, Liepājā, Ogrē, Jelgavā, Rīgā, Valmierā, Smiltenē, Rēzeknē un Daugavpilī. Projekts tiek organizēts Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) īstenotās «Inovatīvas uzņēmējdarbības motivācijas programmas» ietvaros, kuru atbalsta un līdzfinansē Eiropas reģionālais attīstības fonds un Eiropas Savienība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas