Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas 2.pamatskolas vadītāja amatam virza Ināru Pampi

Jelgavas 2.pamatskolas direktora amatā plānots virzīt šīs skolas latviešu valodas un literatūras skolotāju Ināru Pampi, par ko Jelgavas Domes deputāti vēl lems 28.jūnija sēdē. Pašvaldības komisija viņu atzinusi par labāko no pieciem kandidātiem, kas piedalījās izsludinātajā konkursā.

Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza atklāj, ka konkursā viens pretendents nebija iesniedzis atbilstošus dokumentus. Savukārt uz pārrunām, kurās kandidāti klāstīja skolas attīstības vīziju, uzaicināti trīs konkursa dalībnieki, no kuriem I.Pampe izrādījusies labākā.G.Auza potenciālo direktori raksturo kā atbildīgu un radošu pedagoģi, kura vienmēr meklē inovatīvus risinājumus. I.Pampe tāpat ir prasīga un stingra. Viņai izveidojusies laba sadarbība ar kolēģiem.I.Pampe Jelgavas 2.pamatskolā strādā no 2000.gada. Viņa bijusi gan direktora vietniece mācību darbā, gan latviešu valodas un literatūras skolotāja pamatizglītības mazākumtautību programmā. Pirms tam I.Pampe bijusi direktora vietniece audzināšanas darbā Baltinavas Kristīgajā speciālajā internātskolā. Skolotāja ieguvusi izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā.Jau ziņots, ka līdzšinējā skolas direktore Ludmila Gineite, pamatojoties, ka «beidzot jādod vieta kādam jaunākam», kā arī atsaucoties uz veselības problēmām un gadu nastu, atlūgumu iesniedza 16.aprīlī. Viņa Jelgavas 2.pamatskolu vadījusi 20 gadu. L.Gineites pēdējā darba diena būs 1.jūlijs, kad viņas vietā jāstājas jaunajam direktoram.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas