Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas 4. vidusskola aicina uz 75 gadu jubilejas salidojumu

Jelgavas 4. vidusskola 14.martā atzīmēs 75 gadus kopš dibināšanas 1945. gadā, kad tā bija pazīstama kā Jelgavas 2. septiņgadīgā skola. Zīmīgā jubileja tiks svinēta ar salidojumu, uz kuru lūgti visi skolas absolventi, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Salidojuma oficiālā daļa 14.martā sāksies pulksten 15 ar dalībnieku reģistrāciju, bet pulksten 16 norisināsies svinīgais pasākums skolas koncertzālē. Pulksten 18 ielūgumus saņēmušie pasākuma dalībnieki dosies uz svinīgo pieņemšanu pie skolas direktora Agra Celma lekciju zālē, bet absolventi, skolotāji un darbinieki tiksies klasēs, informē Jelgavas 4. vidusskolas direktora vietniece audzināšanas darbā Sanita Baltiņa. 

Vakara gaitā uzstāsies pūtēju orķestris "Rota" un būs skatāma izstāde "Iekāp 45. gadā", ikvienam būs iespēja nofilmēt videosveicienu un atstāt savu ierakstu skolas atmiņu grāmatā, kā arī darbosies fotostūrītis. Tāpat notiks salidojuma balle divās zālēs ar grupu "Mākoņstūmēji" un absolventu grupām. 

S.Baltiņa piebilst, ka 14. marta pasākumi iesāksies ar tradicionālo absolventu basketbola kausu. Skolas absolventi savas komandas var pieteikt līdz 28. februārim pa e-pastu karpjuksemils1@gmail.com. Bet jau dienu iepriekš – 13. martā pulksten 11 skolā izskanēs koncerts "Atmiņu prieks" un pulksten 13 notiks došanās uz piemiņas brīžiem pie aizsaulē aizgājušo skolotāju kapu kopiņām. 

Uz salidojumu un skolas svinībām tiek  gaidīti gan Jelgavas 4. vidusskolas, gan Jelgavas 2. septiņgadīgās/astoņgadīgās skolas absolventi. Dalību skolas salidojumam iepriekš jāpiesaka pa tālruni 63029555 vai e-pastu 4vsk@izglitiba.jelgava.lv. Katrs salidojuma dalībnieks tiek aicināts ņemt līdzi savas atmiņas par skolas gadiem, kā arī nelielu groziņu. Vairāk informācijas par salidojuma norisi var iegūt skolas interneta vietnē www.4vsk.jelgava.lv vai pa e-pastu sanita.baltina@izglitiba.jelgava.lv.

 

Foto:  no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas