Jelgavas 4. vidusskola savu pieredzi rāda Eiropas mūzikas skolotājiem (FOTO) 4

No 14. līdz 17. martam Jelgavas 4. vidusskolā notiek 26. Eiropas Mūzikas skolotāju asociācijas (EAS) konference, pulcējot aptuveni 250 pedagogu no Eiropas un tādām pasaules valstīm kā Japāna, Austrālija un ASV. Konferences tēma “Kompetences mūzikas izglītībā”.

“Pašlaik, kad Latvijas izglītības sistēma piedzīvo tik būtiskas pārmaiņas, mums likās svarīgi izmantot šo iespēju pulcēt mūzikas pedagoģijas ekspertus un interesentus, lai kopīgi analizētu citu valstu pieredzi kompetenču izglītības kontekstā, kā arī izzinātu jaunākās tendences mūzikas pedagoģijā Eiropā,” uzsver konferences rīkotāji.

Latvijas Vispārējās izglītības iestāžu mūzikas skolotāju asociācijas (LVIIMSA) valdes locekle Rūta Kanteruka, kura vienlaikus ir arī Eiropas Mūzikas skolotāju asociācijas (EAS) koordinatore Latvijā, stāsta, ka konferences programma ir bagātīga un pilnvērtīga, bet tās mērķauditorija ļoti plaša – sākot no bērnudārzu muzikālajiem audzinātājiem, mūzikas studentiem un beidzot ar mūzikas pētniekiem, zinātniekiem un profesoriem, kuri strādā augstskolās.

Foto: Raitis Puriņš. Visu rakstu lasiet 15. marta “Zemgales Ziņās”

Pievieno komentāru

Komentāri 4

klausītāja

Atklāšanas pasākums apliecina pareizo virzienu ...

pirms 3 gadiem, 2018.03.14 22:35

Vietējās ziņas