Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas 4.vidusskolas skolēniem skaidro, kā kļūt par uzņēmēju (ar foto) 3

Pieaicinot zinošus nozares ekspertus no LLU un dažādiem uzņēmumiem, šodien Jelgavas 4.vidusskolā sācies LLU Mūžizglītības centra organizētais lekciju cikls «No skolēna par uzņēmēju».

Četrās lekcijās līdz novembra sākumam skolēni uzzinās par uzņēmējdarbības pamatiem, komandas veidošanas lomu, biznesa plānošanu un finanšu piesaistes iespējām, kā arī mārketinga nozīmi uzņēmējdarbībā, informē LLU.«Jaunieši aizvien vairāk interesējas par iespējām attīstīt savas idejas un veidot uzņēmumus, ko pierāda arī dalībnieku skaits – teju 40 interesenti no dažām vidusskolas klasēm,» atklāj projekta koordinatore, LLU Mūžizglītības centra konsultante Antra Bērziņa. Viņa uzsver, ka šajās lekcijās speciālisti dalīsies pieredzē, cenšoties raisīt interesi par uzņēmējdarbību un veicinot kreatīvo domāšanu jaunu biznesa ideju radīšanai.Lekciju ciklu vadīs LLU un Rīgas Tehniskās universitātes profesors, SIA «Lafinents» valdes priekšsēdētājs Arturs Lešinskis, zemnieku saimniecības «Meistari» pārvaldniece Tamāra Bisniece, SIA «Signum» valdes priekšsēdētājs Vitālijs Upenieks un LLU Ekonomikas fakultātes dekāne Irina Pilvere.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

aahu

Vēl būtu jāpiesaista no LLA zinātniskā komunismaa pasniedzējs Ābele Jānis , ar lekciju ciklu " Ļeņins par uzņēmējdarbību "

pirms 7 gadiem, 2012.09.26 12:12

Jānis

Nu ja SIGNUM šefs Vitālijs Upenieks ir uzņēmējs , tad es esmu ķīnietis . Vienīgais ko viņš māk , tas ir kopā ar Rāviņu krāmēt par Eiropas naudu fantastiski dārgus lluksoforus visās iespējamās un neiespējamās vietās . Viņa lasītais kurss varētu saukties " Kā nekaunīgi zagt Eiropas naudu ". Visa Jelgava deg luksoforos , reņģēdāji sēž pie mašīnu stūres pie sarkanās gaismas tukšā krustojumā . Ar luksoforiem ir radīta situācija , ka Jelgavā veidojas satrēgumi. Paldies Upeniekam ar Rāviņu. Nāk vēlēšanas , gan jau paldies pateiksim par izķēzīto naudu

pirms 7 gadiem, 2012.09.26 12:08

Vietējās ziņas