"Jelgavas autobusu parks" - starp drošākajiem uzņēmumu autoparkiem 9

Jau astoto gadu tiek rīkota gada balva "Drošākais uzņēmuma autoparks". Tās mērķis ir rosināt Latvijas uzņēmumu, valsts iestāžu un pašvaldību izpratni un vajadzību pēc droša uzņēmuma autoparka, kā arī veicināt labo praksi to pārvaldībā. SIA "Jelgavas autobusu parks" saņēmis bronzu kategorijā "Pasažieru pārvadātāji", informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

SIA "Jelgavas autobusu parks" balvu saņēmis kā uzņēmums, kas ievieš inovatīvas idejas droša un ekonomiska autoparka ekspluatēšanā. Tāpat izcelts, ka uzņēmums aktīvi lūkojas arī alternatīvās degvielas izmantošanas iespējās. 

Šogad pasniegtas balvas kategorijās "Starptautiskie kravu pārvadātāji", "Pasažieru pārvadātāji", "Zemāka riska autoparki un valsts un pašvaldību autoparki", kā arī "Vietējie (Baltijas) kravu pārvadātāji un speciālā pielietojuma autoparki". Gada balvas uzvarētāji 26. novembrī tika nosaukti "Delfi TV" tiešraidē. Tiešraide pieejama ŠEIT

Gada balva "Drošākais uzņēmuma autoparks" iestājas par sociāli atbildīgiem uzņēmumiem, kuri savā ikdienas darbībā, pārvaldot autoparkus, pierāda, ka tiem patiesi rūp kopējā satiksmes drošība. Tas ietver uzņēmuma iesaisti risku vadībā, cilvēkresursu vadību, uzņēmuma politiku un rīcību attiecībā uz ceļu satiksmes negadījumiem, to uzraudzību un vadību, kā arī autoparku raksturojošo parametru analīzi un tehnisko nodrošinājumu.

 

 

Foto: no arhīva un  publicitātes

 

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Ceļotājs

Vakar braucu ar autobusu no Baukas uz Jelgavu, pasažieri iekāpj ar maskām, apsēžas un maskas noņem, Elejā sakāpa jau iereibuši tipi, ērti iekārtojās aizmugurējā sēdeklī, noņēma maskas un diezgan atklāti lietoja stipro alkoholu, bļaustījās, smirdēja viss autobuss.....un tā nav pirmā reize, kad šajā maršrutā tā notiek.

pirms mēneša, 2020.11.27 14:46

...

Šoferiem tomēr vajadzētu arī maskas kontrolēt, vismaz tiem, kas redzami neveseli. Šodien viena vecene mikriņā tā klepo, ka iekšas rauj laukā, maska uz vienas auss karājas. Un autobusus nevajag pārkurināt, lai maskā var paelpot.

pirms mēneša, 2020.11.27 15:38

opaps

Šoferim jādara savs darbs ,bet nēsāt masku ir pasažiera pienākums. Ja šoferis sāks "karot" ar katru pārkāpēju Jūs nekur neaizbrauksiet. Kādreiz katrā autobusā bija uzraksts:"Netraucēt vadītāju"

pirms mēneša, 2020.11.28 09:52

.....

Ar klepu nav ko vazaties apkart.Tagad nu šoferis vainigs.

pirms mēneša, 2020.11.27 17:37

IVA

JELG. AUTOBUSU PARKS VARĒJA TĪRĪT ELEMENTĀRI SALONUS????????????☝️☝️AR GRĪDAS IZBIRSTESANU TIK APROBEŽOJAS.!!!! SĒDEKĻI PUT ROKTURI LIP JAU NO PAŠA RĪTA ????????????????KAUNS

pirms mēneša, 2020.11.27 18:44

Elza

Pievienojos IVAI,SALONI IR ĻOTI NETĪRI UN SOLI ARĪ, LIEKAS, KA NAV NE SLOTU NE PULVERI REDZĒJUŠI..STULBI gan .

pirms mēneša, 2020.11.27 19:19

guha

Nu, kurš nākamais pasūdzēsies? Paši jau piecūkojat tos autobusus. Savas netīras somas un maisiņus liekat uz krēsliem un pēc katra reisa nav iespējams autobusu iztīrīt

pirms mēneša, 2020.11.28 08:57

Krēsls

Švaks krēsla audums, ja visus netīrumus nevar iztīrīt dienas beigās!

pirms mēneša, 2020.12.03 08:51

Jo sevišķi

jā, jo sevišķi līdz ausīm piekrautie mirkriņi uz Rīgu. Drošības etalons - būt piespiestam ar seju pie priekšējā vējstikla.

pirms mēneša, 2020.12.01 18:22

Vietējās ziņas