Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas bibliotēkas ir starp makulatūras vākšanas akcijas līderēm

Pirmajos trīs makulatūras vākšanas akcijas «Bibliotēka man, es bibliotēkai» mēnešos kopumā nododot 8000 kilogramus makulatūras, Jelgavas Zinātniskā bibliotēka (JZB) ar tās filiālbibliotēkām nosaukta starp akcijas Zemgales reģiona līderēm. Akcija turpinās līdz 31.oktobrim.

Akcijas organizatori vēsta, ka pašlaik, kad līdz akcijas beigām atlicis viens mēnesis, no bibliotēkām – akcijas dalībniecēm – kopā Līgatnē nogādātas vairāk nekā 65 tonnas makulatūras (65 393 kg). Vislielāko aktivitāti parādījušas Vidzemes bibliotēkas, kopā savācot 28 837 kg makulatūras. Vidzemei seko Zemgales bibliotēkas – savākti 16 579, mazāk aktīvas ir Latgales (11 242 kg) un Kurzemes (8 735 kg) bibliotēkas.Lai iegūtu akcijas galvenās balvas, bibliotēkas tiek vērtētas pa reģioniem. Pagaidām precīzi dati par vadošajām bibliotēkām katrā no reģioniem netiek nosaukti, taču JZB kopā ar Pilsrundāles bibliotēku un Valles bibliotēku ir minēta starp Zemgales reģiona līderēm, un pretendē uz reģiona galveno balvu – fotoaparātu un kliņģeri, informē bibliotēkas pārstāve Ligita Lapiņa.Tāpat katrai bibliotēkai ir dota iespēja par katriem nodotiem 500 kg makulatūras dāvanā saņemt 2,5 kg papīrfabrikā «Līgatne» ražota papīra. Jāatgādina, ka ikviens iedzīvotājs, iestāde un uzņēmums ir aicināti iesaistīties makulatūras vākšanas akcijā, nesot uz bibliotēku nevajadzīgus žurnālus, papīrus un citu makulatūru. Akcija norisināsies līdz pat 31.oktobrim.Jelgavā makulatūru var nest uz JZB vai tās filiālēm – bibliotēku «Pārlielupe», Miezītes bibliotēku un bērnu bibliotēku «Zinītis» to darba laikā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas