Jelgavas biroju darbiniekiem piedāvā bezmaksas tiešsaistes semināru par emocionālo labsajūtu

Lai sniegtu informāciju par to, kā uzlabot un saglabāt savu emocionālo veselību un labsajūtu darba vidē, Jelgavas Sociālo lietu pārvalde Jelgavas uzņēmumu biroju darbiniekiem piedāvā tiešsaistes semināru. Vienā lekcijā, kas notiks "Zoom" platformā, piedalīsies viena uzņēmuma darbinieki. Semināram obligāti iepriekš jāpiesakās, informē Jelgavas pašvaldības Sociālo lietu pārvalde.  

Lekcijas ilgums ir 60 minūtes. Darba kolektīviem piedāvātie tiešsaistes semināra laiki: 27. oktobrī pulksten 10.30 un 12; 29. oktobrī pulksten 9 un 10.30; 1., 3., 8., 9., 15., 16., 22., 24. un 29. novembrī pulksten 16; 16. novembrī pulksten 17 un 1. decembrī pulksten 16.

 

Lekcija tiek organizēta tiešsaistē "Zoom" platformā, un pieslēgšanās saite tiks nosūtīta uz norādīto e-pasta adresi pirms lekcijas.

 

Lekciju vadīs psiholoģe Maija Dobele, un viņa stāstīs par šādām tēmām: emocionālā labsajūta – nozīme, definīcija, riski, neveltot tai pietiekami daudz uzmanības; izdegšanas definīcija un dalījums, galvenie jēdzieni, izdegšanas galvenie pētnieki, informatīvā literatūra; stresa un izdegšanas riska faktori; izdegšanas aptauja – praktisks uzdevums; statistika Latvijā; izdegšanas emocionālās, fiziskās, kognitīvās pazīmes un sekas; izdegšanas risku samazināšana (fizioloģisko vajadzību apmierināšana – miegs, ēdiens; efektīva darba laika un uzdevumu plānošana; darba, ģimenes, draugu, laika sev apvienošana; rūpes par fizisko un emocionālo veselību; relaksācijas tehnikas); izdegšana Covid-19 pandēmijas un ar to saistīto ierobežojumu dēļ; dalīšanās ar prieka gūšanas paņēmieniem – īsa aptauja.

 

Lai pieteiktos lekcijai, uzņēmuma pārstāvim jāsazinās ar Sociālo lietu pārvaldi pa e-pastu tija.nikiforova@soc.jelgava.lv vai pa tālruni 25612545.

 

Lekciju organizē Jelgavas Sociālo lietu pārvaldes Veselības aprūpes un veicināšanas nodaļa.

 

 

Foto: pixabay.com


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas