Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Jelgavas cālis 2009» būs!

Interesi par mazo vokālistu konkursu izrādījuši vairāk nekā divdesmit bērnu, un tas nozīmē, ka 21.martā pulksten 12 pilsētas kultūras namā notiks «Jelgavas cālis 2009».

Kā pastāstīja aģentūras «Kultūra» kultūras darba speciāliste Santa Sīle, konkursā koncertā varēsim dzirdēt gan zēnu, gan meiteņu dziedājumus. Pieteikušies ne tikai bērnudārzu un vokālo pedagogu audzēkņi, bet arī bērni, kurus skolojuši viņu vecāki. Ikvienam gavilētājam 20.martā būs iespēja mazajā zālē izmēģināt savu priekšnesumu, to iepriekš saskaņojot ar organizatoriem.Kā ierasts, katrs «cālēns» uzstāsies ar divām dziesmām, pēc kurām žūrijas komisija Jelgavas Mūzikas vidusskolas un citu mūzikas pedagogu sastāvā izvēlēsies šā gada «Jelgavas cāli». Uz koncertu tiek aicināti visi klausīties gribētāji. Pieaugušajiem ieejas biļešu cena būs viens lats, bet bērniem - 50 santīmu.Tradicionāli iecerēts, ka uzstāsies pērnā gada uzvarētājas, šoreiz - Enija Puriņa un Viktorija Buķe - Fleitmane. Iespējams arī, ka jelgavniekus priecēs kokursa «Cālis 2009» uzvarētājs no Īrijas. Minētajā valstī šāds konkurss tika rīkots pirmo reizi, un bija plānots, ka skanīgākais dalībieks varēs doties uz konkursa finālu Latvijas Televīzijā (LTV). Bet, tā kā LTV šogad mazo vokālistu konkursu «Cālis 2009» nerīko, Īrijas latviešu «cālēns» viesosies mūsu pilsētā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas