Jelgavas ceļu policistiem gaidāmi jurģi 4

Kopš šā gada 1.decembra Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes administrācija, grāmatvedība, ceļu policija, patruļdienests un nepilngadīgo lietu inspektores atradīsies SIA «Fortum Jelgava» (agrākajā «Siltumtīklu») ēkā Katoļu ielā 8a.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieks Haralds Laidiņš informē, ka Jelgavas iecirknis, tā vadība un dežūrdaļa paliks vecajās telpās - policijas namā Pētera ielā 5, kas ir valsts īpašums. Pārcelsies vien reģionālās pārvaldes vadība un Pētera ielā 4 izvietotās struktūrvienības.Tā policija atbrīvosies no trim īrētām telpām. Administrācijas vajadzībām Pētera ielā tika īrēti divi dzīvokļi. Latvijas evaņģēliski luteriskajai Baznīcai (LELB) pieder ēka Pētera ielā 4, kur līdz šim bija ceļu policija un patruļdienests. Tāpat mazināsies saspiestība Jelgavas iecirkņa telpās.LELB Valsts policijai prasīja īri divu latu apmērā (neskaitot PVN) par kvadrātmetru, vienīgi tagad, ekonomisko grūtību kontekstā, baznīcas pārstāvji piekrituši samazināt īres maksu par 50 santīmiem. Savukārt pašvaldība «Fortum Jelgava» ēkā policijai piedāvā svaigi izremontētas un mēbelētas telpas par 85 santīmiem kvadrātmetrā (neskaitot PVN).Jelgavā plānots izveidot modernu Valsts policijas koledžas mācību klasi, kur policisti varēs papildināt savu izglītību, - tā atradīsies Pētera ielā 5. Jelgavas Kriminālpolicijas birojs paliks savās līdzšinējās telpās - Dobeles ielā 62a.Pārcelšanās laikā iedzīvotājiem tiks izplatīta papildu informācija par kontaktiem, adresēm un pieņemšanas laikiem, sola H.Laidiņš. Skaidrs, ka ceļu policijas kompetences jautājumos būs jādodas uz Katoļu ielu, bet rakstīt iesniegumu par kādu noziegumu varēs vecajās telpās - Pētera ielā 5.Līdztekus telpu optimizācijai Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde izstrādā priekšlikumu vadībai būvēt jaunu policijas ēku uz valsts vai pašvaldības zemes, kurā apvienotu visas struktūras. Kā ekonomiski ērtu un izdevīgu policisti izskata iespēju pasūtīt ēkas uzbūvēšanu, pēc kā - to īrēt ar izpirkšanas tiesībām uz 50 gadiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Niks

Pētera iela slēgta satiksmei... Vai tagad Pasta ielas posmu arī slēgs?!

pirms 10 gadiem, 2009.11.03 07:25

to lasītājs

es ar to jau lasīju, bet šoreiz kļuva skaidrāk. ja nemaldos, viņi tur kaut ko putrojās, ka teju vai visa policija pārvācas. bet labākāis, ko uzzināju te - tas rijīgais ar lielo nomas maksu, izrādās, ir baznīca! sīkums, bet nozīmīgs.

pirms 10 gadiem, 2009.11.03 00:21

micro

Kāpēc šeit nepieciešama mācību klase, ja jau ir skola Kauguros?! Latvija ir pietiekoši maza valsts, lai nepieciešamos attālumus ar auto veiktu īsā laika posmā. Turklāt, ja nemaldos, tur bija arī iespējama dienesta viesnīca.

pirms 10 gadiem, 2009.11.02 17:45

lasītājs

Pag, bet šito jau pirms divām dienām lasīju jelgavnieku portālā. kāpēc tāda atkārtošanās?

pirms 10 gadiem, 2009.11.02 16:40

Vietējās ziņas