Jelgavas kristīgo draudžu labdarības koncertā saziedots vairāk nekā 400 latu (precizēta) 1

13.decembra vakarā Jelgavas kristīgo draudžu Ziemassvētku labdarības koncertā «Pretī Gaismai» labdarībai saziedoti 422,72 lati (plus 50 zviedru kronas un 1 eiro), kas ir par 110 latiem vairāk nekā līdzīgā pasākumā pērn, informē organizatori.

Svētdienas vakarā Jelgavas pils aulā notika ikgadējais ekumeniskais Ziemassvētku Labdarības koncerts «Pretī Gaismai», kuru jau sesto gadu organizēja daudzas Jelgavas kristīgās draudzes. Koncerta laikā tika vākti ziedojumi, lai sniegtu atbalstu tiem, kurus dzīve nav lutinājusi.Koncerta laikā saziedotie līdzekļi tiks nodoti Jelgavas nakts patversmes iemītniekiem, lai iepriecinātu viņus ar īpašām Ziemassvētku vakariņām, un Jelgavas cietumā uz mūžu ieslodzītajiem, lai sarūpēti viņiem speciālus komplektus ar pirmās nepieciešamības precēm.Ar muzikāliem priekšnesumiem koncerta apmeklētājus priecēja Jelgavas kristīgo draudžu kori, ansambļi un pieaicinātie mākslinieki.Pasākumā piedalījās Jelgavas Sv.Vienības draudzes koris un mūziķi Gundegas Dūdas-Toomas vadībā; Jelgavas Vasarsvētku krievu draudzes «Pestīšana» un Jelgavas baptistu krievu draudzes apvienotais koris (diriģentes Jeļena Ivanova un Marija Rošiora); Jelgavas Vasarsvētku draudzes meiteņu kvartets un slavēšanas ansamblis. Vadītājs Kārlis Tkačovs; Ozolnieku Vasarsvētku draudzes «Ticības spēks» slavēšanas ansamblis. Vadītāja Mārīte Zvirgzdiņa; Jelgavas baptistu draudzes slavēšanas grupa (vadītājs Roberts Rings); Jelgavas Sv.Annas draudzes koris (diriģents Andris Jansons) un jauniešu slavēšanas grupa (vadītāja Inga Ševčenko).

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vinnijs

Labojums: Jelgavas Sv.Annas draudzes koris (diriģents Andris Jansons), un jauniešu un bērnu ansamblis (vadītāja Dita Cēbura)

pirms 10 gadiem, 2009.12.25 11:34

Vietējās ziņas