Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas kultūras namus gatavo jaunajai sezonai 4

Gatavojoties jaunajai sezonai, Jelgavas kultūras namā un kultūras namā "Rota" notiek nelieli infrastruktūras uzlabošanas darbi un kosmētiskais remonts, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Šovasar atjaunots kultūras nama centrālās ieejas fasādes krāsojums un pārkrāsotas 1. stāva vestibilā esošās kolonnas. Tāpat plānots veikt nelielus remontdarbus kultūras nama centrālajā kāpņu telpā, bet darbi jau notiek kāpņu telpā aizskatuves daļā. Sākušies arī kultūras nama lielās zāles skatuves grīdas pārkrāsošanas darbi. Skatuves grīda tiek pārkrāsota katru gadu, jo tā ir melna un uz tās var redzēt sezonas laikā radušos defektus. 

Savukārt kultūras namā "Rota" šovasar veikta abu zāļu grīdas parketa slīpēšana un lakošana. "Rota" iekštelpās veikti arī citi nelieli kosmētiskie remontdarbi. Pie kultūras nama ieejas vasaras sezonā veikta arī ārējās vides sakārtošana. 

Infrastruktūra šopavasar sakārtota arī ap Jelgavas kultūras namu – Uzvaras ielas posmā no krustojuma ar Krišjāņa Barona ielu līdz iebrauktuvei uz Jelgavas kultūras namu nobruģēta ietve, kā arī nobruģēts stāvlaukums aiz kultūras nama un ēkas kreisajā pusē. Ietve K.Barona ielā no kultūras nama līdz krustojumam ar Uzvaras ielu nobruģēta jau pērn, savukārt šogad – Uzvaras ielas posmā no krustojuma ar K.Barona ielu līdz iebrauktuvei pie kultūras nama. Šovasar nomainīts arī pie kultūras nama esošais karoga masts. 

Infrastruktūras sakārtošanas darbi notiek arī brīvdabas koncertzālē "Mītava". Nupat tumši pelēkā krāsā pārkrāsota skatuves priekšpuse, kas iepriekš bija gaiša, un vizuāli ne tik pievilcīga. Tāpat aizskatuvē uzstādīti metāla žogi, kas norobežo teritoriju, gādājot par drošību.

Foto: Jelgavas pašvaldība

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Eh

Tai estrādei vēl vairāk celtniecības žogi tiek uzstādīti? Pilnīgs idiotisms. Iztērē kaudzi ar miljoniem lai sabūvētu baigo arhitektūru un tad piepilda to salu ar vislētākajiem celtnieku žogiem un baisām kases būdām, kam karājās vadi. Vai tiešām tie festivāli ar savām skulptūrām dod tik daudz skaistuma, ka tas atsver tos "stroikas" stila hlamus?

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.14 13:31

.

Jums piekrītu. Ciku caku kiča sablīvejums, kamēr citi nostūri nīkst aizlaistībā. "he" gribēja izteikties, bet nespēja tālāk par nolamāšanos tikt. Nevelk vienkārši.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.14 22:59

Eh

Sauc mani kaut par aborta atlieku, bet tas nemaina to, ka Pasta sala ir uzturēta neadekvāti štruntīgā līmenī. Naudu iztērē multimiljonu būvēm un pārējo aizpilda ar vislētākajiem "risinājumiem". Ventspilī vai Siguldā mēģinātu atrast nopietnus variantus. Te visu pāķu standartiem atbilstoši. Tās kases būdas ir kā no cietuma perimetra noņemtas, celtniecības žogi cauru gadu un bezjēdzīgais automātiskais zāles pļāvējs pat pienenes kātu nav spējīgs nokapāt.

pirms 12 mēnešiem, 2019.08.14 18:18

Vietējās ziņas