Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas muzeja apkārtni labiekārtos «Rimts» 5

Jelgavas pašvaldībā noslēdzies konkurss par Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja apkārtnes labiekārtošanas darbiem, un tajā no četriem pretendentiem par labāko atzīts SIA «Rimts» piedāvājums, informē domes preses sekretāre Egita Veinberga.

Projekts ir iekļauts Latvijas un Lietuvas pārrobežu sadarbības projektā «Atraktīvu un pieejamu muzeju attīstība Zemgalē un Ziemeļlietuvā», kas izstrādāts kopā ar Zemgales plānošanas reģionu. Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzejs ir viens no deviņiem abu valstu sadarbības partneriem. Ja konkurss netiks apstrīdēts, darbi tiks veikti no augusta vidus līdz nākamā gada 30.aprīlim un izmaksās 138 tūkstošus latu. No šīs naudas 15 procenti ir pašvaldības finansējums, pārējais - ES līdzekļi. Paredzēts demontēt vecos gājēju celiņus, uzklāt jaunu segumu, veikt apzaļumošanas darbus, izveidot automašīnu stāvvietu muzeja apmeklētājiem, kā arī veikt muzeja fasādes, ielu, parka un pagalma apgaismojuma tīklu ierīkošana.Līdz ar muzeja pieejamības uzlabošanu un apkārtējās teritorijas sakārtošanu tiks pabeigts 2005.gadā uzsāktais projekts «Jelgavas muzeja ēkas fasāžu restaurācija un apkārtnes labiekārtošana». Projekta «Atraktīvu un pieejamu muzeju attīstība Zemgalē un Ziemeļlietuvā» mērķis ir veicināt muzeju pieejamību sabiedrībai, noārdot gan fiziskos, gan arī intelektuālos šķēršļus, veidojot mūsdienīgu muzeju piedāvājumu. Projekta kopējais budžets ir 2,28 miljoni eiro. Tajā iekļautā Ģ.Eliasa Jelgavas Vēstures un mākslas muzeja kopējais budžets projekta īstenošanai ir 324 tūkstoši eiro jeb 228 tūkstoši latu.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Zinka

Veiss vēl no veciem laikiem Rāviņam čoms.

pirms 11 gadiem, 2009.07.24 01:48

to pumpa
Pierādi sevi, tad runā par citiem. Anonīmi jau "forši" ar dubļiem mētāties, vai ne? ...

pirms 11 gadiem, 2009.07.23 18:08

pumpa

Nav brīnums, jo Veiss taču domes līgumdarbinieks-būvuzraugs un visos domes objektos
vienmēr dabu kumosiņu.Laiks deputātiem rūpīgāk pasekot šī kunga darbībām domē. Izskatas, ka viņš ir domes vadības ,,kasieris,,

pirms 11 gadiem, 2009.07.23 13:35

rimts jau pirmastam tur taisija remontu,citi vareja pat necereet!!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.23 12:05

Vietējās ziņas