Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas namu apsaimniekotājs piedāvā dzīvokļu īpašniekiem lēmumus pieņemt elektroniski 4

Pašvaldības SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde”(JNĪP) turpmāk piedāvās dzīvokļu īpašnieku kopības lēmumus pieņemts elektroniskā veidā, informē uzņēmumā.

Visi tie mājas dzīvokļu īpašnieki, kuri būs reģistrējušies JNĪP informatīvajā sistēmā, savā e-pastā saņems uzaicinājumu piedalīties atbilstoša lēmuma pieņemšanā. Papildus tam informatīvajā sistēmā būs redzami katras mājas aktīvi apspriežamie lēmumi ar aicinājumu dzīvokļu īpašniekiem tajos piedalīties. Katrai mājai var būt aktīvi vairāki vienlaicīgi apspriežami lēmumi.

JNĪP skaidroja, ka lēmumu pieņemšana elektroniski neizslēdz iepriekšējo lēmumu pieņemšanas veidu. Tie dzīvokļu īpašnieki, kuri nebūs iepazinusies ar piedāvāto lēmuma projektu elektroniski, informāciju saņems savās pasta kastītēs papīra formātā kā līdz šim.

Pašlaik jau notiek pirmā lēmuma pieņemšana elektroniski.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 4

juta

Tas foto ar izkarinato velju ir kartejais zzurnalistu sedevrs - lidojums?

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.19 16:50

Tā viņi varbūt vērtē 'Nīp' savdabīgā atklātībā.

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.19 19:41

EUR

Savulaik izveidotā dārgā informatīvā sistēmā un tās uzturēšana dzīvokļu īpašniekiem jāatmaksā, par ko jau bezierunu kārtība maksā atlīdzību par pārvaldīšanu vairāku gadu garumā.

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.21 10:17

Sarmīte

Vai ir iespēja dabūt 1izstabu dziv. Kā sazināties ar jums,jo bērni izauguši un gribu būt pate par sevi ar bērniem negribas dzīvot kopā variet palīdzēt esmu vēl strādājoša un varu par sevi parūpēties mans telfona,nummurs 24927533

pirms 7 mēnešiem, 2020.01.12 16:09

Vietējās ziņas