Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada dome nolemj četras skolas pārveidot par filiālēm 4

Jelgavas novada dome šodien ārkārtas sēdē nolēma reorganizēt četras novada skolas par kaimiņu pagastu skolu filiālēm.

Deputāti nolēma neslēgt skolas pilnībā, bet likvidēt tās kā iestādes, saglabājot mācības to telpās citas skolas pakļautībā. Ņemot vērā finansējuma samazinājumu mērķdotācijām pašvaldību izglītības iestāžu pedagogu darba samaksai valsts budžetā 2009.gadā, dome nolēma reorganizēt Glūdas pamatskolu, nododot to Svētes pamatskolai un nosakot, ka tā turpina pastāvēt kā Svētes pamatskolas struktūrvienība - "Svētes pamatskolas Glūdas filiāle". Glūdas filiālē tiks nodrošināta pirmsskolas un 1. - 6.klašu izglītības programmu apguve.Tāpat nolemts reorganizēt Platones un Lielvircavas pamatskolas, nododot tās Vircavas vidusskolai un nosakot, ka tās turpina pastāvēt kā Vircavas vidusskolas struktūrvienības - "Vircavas vidusskolas Platones filiāle" un "Vircavas vidusskolas Lielvircavas filiāle".Nolemts nodrošināt Lielvircavas filiālē pirmsskolas un 1.-5.klašu izglītības programmu apguvi un nodrošināt Platones filiālē pirmsskolas un 6.-9.klašu izglītības programmas apguvi.Lielplatones pamatskolu reorganizēs, nododot to Elejas vidusskolai un nosakot, ka tā turpina pastāvēt kā Elejas vidusskolas struktūrvienība - "Elejas vidusskolas Lielplatones filiāle", kā arī nodrošinot Lielplatones filiālē pirmsskolas un 1. - 6.klašu izglītības programmas apguvi.Saskaņā ar likumu novada domes lēmums stāsies spēkā pēc tā saskaņošanas ar Izglītības un zinātnes ministriju.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

hi-hi

Jo lielāks jautājums- jo lielāka maksa!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.14 08:04

zz

Tas tiešām ir interesants jautājums ,jo dažos pagastos summas ir astronomiskas.

pirms 11 gadiem, 2009.08.14 00:09

jautājums

Vai novada dome kaut ko nenolēma arī par komunālo samniecību? It kā visus pagastus vienādi apsamniekos, tad arī visur būs vienāda maksa. Interesanti cik katrā bijušajā pagastā maksāja komunālie jautājumi????

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 21:25

Vietējās ziņas