Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada komunālajam uzņēmumam izraudzīts jaunais vadītājs 1

No 15 kandidātiem, kuri bija pieteikušies konkursam uz valdes locekļa amatu Jelgavas novada pašvaldības kapitālsabiedrībā – komunālo pakalpojumu uzņēmumā jeb SIA “Jelgavas novada KU” (JNKU), jaunajā amatā apstiprināts līdzšinējais uzņēmuma finanšu direktors Dzintars Cāzers, informē Jelgavas novada pašvaldībā.

Ar pārliecinošu redzējumu uzņēmuma darbības attīstības stratēģijai un prioritātēm uzņēmuma tik daudzo darbības jomu virzīšanā, Dz. Cāzers  saņēmis augstāko punktu skaitu žūrijas komisijas vērtējumā. Konkursam bija pietiekušies 15 pretendenti, bet uz atlases sarunām bija aicināti astoņi pretendenti, kuri atbilda konkursa nolikuma prasībām.

Dz. Cāzers jau deviņus gadus ir bijis finanšu direktors SIA “Jelgavas novada KU”, savulaik bijis iesaistīts arī īstenotajā kapitālsabiedrību reorganizācijā un operatīvajā vadībā, tāpat piedalījies Eiroas Savienības (ES) finansēto projektu dokumentācijas sagatavošanā, finanšu vadībā un uzraudzībā. Dz. Cāzeram ir ekonomikas zinātņu maģistra grāds uzņēmējdarbības vadībā, viņš darbojies gan Labklājības ministrijas Sociālās palīdzības fondā kā revidents un auditors, savulaik bijis arī pedagogs, līdz brīdim, kad pārliecinoši sāka strādāt grāmatvedības jomā gan SIA “Apsaimniekošanas serviss”, gan SIA “Zemgales veselības centrs”.

Prezentējot savu redzējumu par komunālā uzņēmuma iespējamo attīstības perspektīvu, Dz. Cāzers saredz secīgu darbību kopumu gan atkritumu apsaimniekošanas, ūdenssaimniecības, gan dzīvojamo māju pārvaldīšanas jomā, tostarp pašvaldības dzīvokļu apsaimniekošanā un teritoriju kopšanā. Ņemot vērā, ka līdz ar teritoriālo reformu jau apvienotajā Jelgavas un Ozolnieku novadā jāveido kopīgs redzējums komunālajā saimniecībā, arī šajā jomā Dz.Cāzers saredz daudz iespēju, kā esošā uzņēmuma darbību paplašināt.

Jāņem vērā, ka SIA “Jelgavas novada KU” nodrošina ļoti plaša spektra pakalpojumus novada teritorijā – ūdensapgādes, pagastu teritoriju sakopšanas, pašvaldības mājokļu politikas īstenošanas, pašvaldības dzīvokļu apsaimniekošanas, attīrīšanas iekārtu, kapsētu, kā arī atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus. Turklāt JNKU ar savu darbības politiku spējis īstenot tādus pasākumus, kas citiem novadiem un pašvaldībām kļuvis par piemēru – kapsētu digitalizācijas process un mājokļu apsaimniekošanas politika. Jelgavas novada komunālais uzņēmums savus pakalpojumus sniedz ne tikai Jelgavas novada teritorijā, piemēram, mājokļu apsaimniekošanu īsteno arī Tērvetes novadā, bet attīrīšanas iekārtu apsaimniekošanu arī Ozolnieku novada Dižozolu ciemā.

SIA “Jelgavas novada komunālais uzņēmums” ir arī Latvijas ūdens un kanalizācijas asociācijas un Latvijas namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas biedrs.

Līdzšinējā SIA “Jelgavas novada komunālais uzņēmums” vadītāja Antra Alksne amatu atstāj 24. jūlijā, jo pēc amatu savienošanas perioda kā valdes locekle darbu turpinās Salaspils novada komunālajā uzņēmumā. Savukārt Dz.Cāzers darbu kā JNKU vadītājs sāk 25. jūlijā.

Foto: no arhīva 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ronis

Havajdienestā par locekli, tas ir gods un karjeras augšgals.

pirms 14 dienām, 2020.07.24 06:46

Vietējās ziņas