Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada pašvaldībā strādājošajiem maksās mazāk nekā agrāk rajona padomē 3

Jelgavas novada domes sēdē deputāti apstiprināja darba algas samaksas nolikumu, kurā apstiprinātais atalgojums novada domes darbiniekiem ir par 25 līdz 30 procentiem zemāks, nekā rajona padomē līdz šim strādājošajiem.

Domes sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Traidase informēja, ka novada dome ir gatava pārņemt gandrīz visus rajona padomes darbiniekus, ja tie piekritīs jaunajam atalgojumam un pienākumiem.Tāpat dome lēmusi par sava nolikuma apstiprināšanu, un tajā noteikts, ka domes sēdes notiek katra mēneša ceturtajā trešdienā pulksten 14, savukārt komiteju sēdes - mēneša trešajā trešdienā. Nolikums stāsies spēkā pēc Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijas atzinuma saņemšanas un publicēšanas presē.Bez būtiskām izmaiņām tika apstiprināti novada domes un agrākās rajona padomes iestāžu - Sporta centra, Neklātienes vidusskolas - nolikumi, kā arī Jelgavas novada pašvaldības autoceļa fonda nolikums, galvenokārt pievēršoties tehniskām niansēm iepriekš apstiprinātajos dokumentos.Savukārt, balsojot par Jelgavas novada pašvaldības Informācijas tehnoloģiju nodaļas nolikuma apstiprināšanu, nolemts reorganizēt IT pakalpojumu sniegšanu pagastos un skolās.Sēdē tika lemts arī par Jelgavas novada izglītības pārvaldes vadītāja apstiprināšanu, šajā amatā ieceļot Gintu Avotiņu, kas līdz šim bija Jelgavas novada domes deputāte un Kalnciema vidusskolas direktore.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

zzz

*Jelgavas novada pašvaldībā strādājošajiem maksās mazāk nekā agrāk rajona padomē*

Ka tik kāds nenovājē!!!

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 19:12

vv

Starp citu, kur tad atrodas jaunā dome? Vai ir sava mājas lapa?

pirms 11 gadiem, 2009.08.27 18:16

Vietējās ziņas