Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada pašvaldība un LU Fonds piedāvās stipendijas jauniešiem 1

Šodien Latvijas Universitātes (LU) Senāta zālē LU Fonds un Jelgavas novada pašvaldība noslēdza līgumu par stipendiju piešķiršanu Jelgavas novada pašvaldības jauniešiem, kuri sāk studijas kādā no Latvijas augstskolām.

Stipendiju mērķis ir finansiāli atbalstīt Jelgavas novada pašvaldības jauniešus izglītības pieejamībai ikvienā Latvijas augstskolā, kā arī veidot Jelgavas novada atpazīstamību Latvijā un piederības sajūtu Jelgavas novada iedzīvotāju vidū, informē LU Fonda komunikācijas speciāliste Jeļena Poļakova.«Iedibinot Jelgavas novada pašvaldības stipendiju, ceram, ka tas būs reāls atbalsts talantīgiem novada jauniešiem, kas izvēlējušies pēc vidusskolas turpināt mācības kādā no Latvijas augstskolām. Ar šo soli novada pašvaldība pie jauniešiem vēršas ar pamudinājumu, ka apzinīgs darbs mācībās tiek novērtēts, un pat reizēm pie šķietami nelabvēlīgiem vai traucējošiem apstākļiem iespējams saņemt atbalstu un realizēt dzīvē iecerēto,» norāda Jelgavas novada Domes priekšsēdētājs Ziedonis Caune.Jelgavas novada pašvaldības stipendija paredzēta ikvienam Jelgavas novada pašvaldībā deklarētam (vismaz vienu gadu) 12.klases absolventam, kurš ir reģistrējies studijām kādā no Latvijas augstskolām jebkurā bakalaura studiju programmā 2012./2013.akadēmiskajā gadā. Pretendents nedrīkst vienlaikus būt LU Fonda vai citu mecenātu stipendiju ieguvējs.Stipendiju 100 latu mēnesī saņemt varēs trīs pirmā kursa studenti, kas ir motivēti, sabiedriski aktīvi, un kam, absolvējot 12.klasi, vidējā atzīme ir virs 7,5 ballēm. Pieteikties stipendijai būs iespējams no 1.septembra.Jelgavas novada pašvaldība ir pirmā pašvaldība, kas sadarbojas ar LU Fondu un piešķir stipendijas novada pašvaldības jauniešiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

grieta

Kāpēc var pieteikties tikai tie, kuri uzsāks studijas? Kāpēc nevar jau studējošie arī pieteikties šai stipendijai?

pirms 8 gadiem, 2012.07.06 17:21

Vietējās ziņas