Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada pašvaldība varētu palīdzēt Vinteram saistībā ar meitas nāvi Lielbritānijā, ja vien atbalsts tiks lūgts 46

Pagaidām nav noskaidrots, vai un kāda palīdzība motobraucējam un uzņēmējam Jānim Vinteram būtu vajadzīga saistībā ar meitas mirstīgo atlieku pārvešanu uz Latviju vai apbedīšanu, taču pašvaldība, ja būs nepieciešams, ir gatava palīdzēt.

Jelgavas novada Domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone aģentūrai LETA skaidroja, ka traģēdija, kas piemeklējusi Vintera ģimeni, ir neizmērojama, un pašvaldība respektē ģimenes tiesības uz privātumu. Tālab, kamēr pašvaldības rīcībā nav konkrētas informācijas par palīdzības nepieciešamību vai tās veidu, tā atturas komentēt jautājumu par atbalstu un palīdzību.Tomēr, ja no pašvaldības atbalsts tiks lūgts, tā noteikti to sniegs, vadoties pēc esošās situācijas un konkrētajām nepieciešamībām, līdzīgi kā jebkurā citā līdzīgā gadījumā, informēja Kaņepone.Kā ziņots, nokrītot no balkona, Lielbritānijā bojā gājuši latviešu modele Laura Pahomova, vēsta laikraksts «Manchester Evening News». Meitene ir motobraucēja un uzņēmēja Jāņa Vintera vecākā meita.23 gadus vecā Pahomova svētdienas rītā nokritusi no luksusa dzīvokļa balkona, piezemējoties uz cita balkona deviņus stāvus zemāk. Negadījumā sieviete guvusi ļoti smagas traumas, un izsauktie neatliekamās palīdzības mediķi nespēja glābt viņas dzīvību.Latvijā dzimusī Pahomova īrēja vienu no dzīvokļiem sešpadsmitstāvu ēkā. Policija sākusi izmeklēšanu, taču Pahomovas nāve netiek uzskatīta par aizdomīgu.Pahomova Lielbritānijā dzīvo četrus gadus. Viņa vairākus gadus strādājusi kā modele, bieži sadarbojoties ar vietējiem fotogrāfiem un kompānijām.Laura Pahomova bērnību vadīja Jelgavas novada Lielplatones pagastā, mācījusies Elejas vidusskolā un Spīdolas ģimnāzijā Jelgavā, un viņa ir pazīstamā motobraucēja un uzņēmēja Jāņa Vintera vecākā meita, aģentūra LETA uzzināja no oficiāla avota Lielplatones pagastā.

Pievieno komentāru

Komentāri 46

egija

Cienījamā zz redakcija,
Varbūt nav mana darīšana, bet vai tiešām Jums nekā nav svēta??? Izdzēsiet tos komentārus!!!!!!!!!! Padomājiet par tuviniekiem.

pirms 7 gadiem, 2012.10.05 17:42

Redakcija

Lūdzam lasītājus būt iejūtīgiem un saglabāt cieņu pret bojāgājušo un viņas tuviniekiem!

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 23:17

Ivars Jakovļevs ir izdomāta persona, kas radīta, lai ļaudis ar zemu intelektu un personīgo novērtējumu varētu pašapmierināties portālā www.zz.lv, pūloties radīt līdzību ar vienu no SC Jelgavas līderiem Ivaru Jakovelu.

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 23:04

man liekas

ka zocialista iniciāļi ir A.P. Viņš visu, kā vienmēr, zin un saprot.

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 22:05

plezna

007 - tu no jaunaas gaismas pils esi , vai te pat no Jelgavas psihenes? arhivārs krutaakais!

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 20:09

007

Sorry, kļūdījos ar pirmo sadaļu, kas gan kopējo rezultātu 4:0 nemaina

"smieklīgi": pirms uzdod debilus jautājumus, izlasi kārtīgi un atbildi uz tiem pašiem, ko tiko vaicāju: Vai dome tur bazūnē, vai žurnālisti tai prasa, un dome atbild? Uzliec brilli, ja vajag. Tad kāda ir vēstījuma secība?

"zocialists Ivars Jakovļevs": [tomēr atbild] Tomēr, ja no pašvaldības atbalsts tiks lūgts, tā noteikti to sniegs, vadoties pēc esošās situācijas un konkrētajām nepieciešamībām, līdzīgi kā jebkurā citā līdzīgā gadījumā, informēja Kaņepone.

"smieklīgi": [pievieno] redzams, ka nemāki lasīt: "kamēr pašvaldības rīcībā nav konkrētas informācijas par palīdzības nepieciešamību vai tās veidu, tā atturas komentēt jautājumu par atbalstu un palīdzību"

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 19:25

007

Tā tā... :) rādās, ka aptrakušais rupeklis negatīvists pakāsa 4:0


"smieklīgi": pirms uzdod debilus jautājumus, izlasi kārtīgi un atbildi uz tiem pašiem, ko tiko vaicāju: Vai dome tur bazūnē, vai žurnālisti tai prasa, un dome atbild? Uzliec brilli, ja vajag. Tad kāda ir vēstījuma secība?

"zocialists Ivars Jakovļevs": [neatbild]

-

"zocialists Ivars Jakovļevs": jautājums : kurā līdzīgā citā gadījumā un kāda palīdzība tika sniegta?

"smieklīgi": Jelgavas novada Glūdas pagasta Plutovu, Borisionoku un Prūšu ģimenēm, kam pagājušās nedēļas ceturtdienā ugunsgrēkā ievērojami cieta dzīvojamā māja... (..) Jelgavas novada pašvaldības Sociālais dienests vēl izvērtēs, kuru no ieguldījumos vērtīgākajiem palīdzības veidiem no pašvaldības puses varētu sniegt mājas atjaunošanai, izskatot iespēju finansiāli kompensēt palīdzību elektroenerģijas atjaunošanā vai konkrētu būvdarbu posmā. (..) Sadarbībā ar novada pašvaldības Sociālo dienestu cietušajiem tika sniegta gan konsultatīvā palīdzība, gan soli pa solim – arī praktiskā un finansiālā.

-

"debīlais zocialists Ivars Jakovļevs": a kāpēc netika ziņots LETAI un zz.lv neizlasījām par palīdzību pažaros cietušajiem?? no kurienes ierindas reņģu ēdājam tāda informācija zināma ?

"smieklīgi": labi, ka akceptēji debilitāti, jo arī ar pēdējo apgalvojumu iebrauci auzās. bija gan par to ziņots
Novads palīdz trim Glūdas pagasta ģimenēm, kam ugunsnelaime atņēmusi mājas
http://www.zz.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=39217

-

"smieklīgi": Nu tad kā pašam ar vareno dūšu? Es kaut kā netaisos uzbraukt citiem par slēpšanos aiz nikneima, bet vai pašam pietiek dūšas nosaukt īsto vārdu, ko?

"zocialists Ivars Jakovļevs": Deičmanis mans goda vārds. Meita par apaļīga cilvēka labo darbu slavinātāju bez konkursa ietika. Mājas blakām atrodas.
"zocialists Ivars Jakovļevs II", "zocialists Ivars Jakovļevs III", tad vēl: ierēcu konkrēti:)) tas smieklīgi vai kā tur- zem viena nika te var rakstīt kaut 100 cilvēki. saki droši acīs, dir*ā, kur vēl teiksi kādus viedos vārdus. Varbūt necepies te un ej droši uz durkas atvērto durvju dienām??

-

:) ..nu ko lai saka?
acīmredzami, ka "smieklīgi" vs "zocialists Ivars Jakovļevs" sanācis 4:0 par labu "smieklīgi" - tam, kurš beidza komentēt kā "zocialists Ivars Jakovļevs IV 04.10.2012. 18:53:49"
tagad aiz dusmām laikam pats ar sevi komentējas...
"smieklīgi" attapīgs, tieši no izteicieniem atpazinu Normundu Reču :) bet var jau arī IP pahakerēt :) bet šoreiz neko nedeklarēšu, jo tas nav likumīgi... ;) neemu malējais.

Žēl, ka tik skumju gadījumu vēl ņēma un piecūkoja...

Un lai savos mēslos aizrijās visi rējēji. Skatos, diskusija beidzās, arī man riebums kaut reizi vēl te ko lasīt...
Jūtu līdzi meitenes ģimenei!

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 19:22

zocialists Ivars Jakovļevs

kas tā par dumju cūku vēl, lai menti piekauj kādam mazus bērnus - "menti tavus puišeļus piekaus"!???

ta tevi krūts vēzis nograuzīs, cerēsim un baznīcā sveci par to jāuzliek!

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 19:06

smieklīgi

Jelgavas novada Domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Dace Kaņepone aģentūrai LETA skaidroja, ka traģēdija, kas piemeklējusi Vintera ģimeni, ir neizmērojama,

a kāda traģēdija ir izmērojama, kā traģēdijas un ar ko tiek traģēdijas mērotas ???

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:54

zocialists Ivars Jakovļevs IV

...bet pasaule ir maza un Jelgava pīļu dīķis, un izteicienos atpazīst cilvēku... ;)

Es gan savu nikneimu "smieklīgi" (ar mazo "s" sākumā) LĪDZ ŠIM nemainīju, bet paredzot idiotu(a) farsu turpmāk, vairs nekomentēšu. Laiks visu noliks savās vietās. Arī tos, kas sāpina citus bez pamata un arī bez sajēgas.

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:53

zocialists Ivars Jakovļevs III

ierēcu konkrēti:))

tas smieklīgi vai kā tur- zem viena nika te var rakstīt kaut 100 cilvēki. saki droši acīs, dir*ā, kur vēl teiksi kādus viedos vārdus. Varbūt necepies te un ej droši uz durkas atvērto durvju dienām??

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:48

to kauns

Bet kā tad ir PATIESĪBĀ? Novads reklamējas, vai novads atbild uz preses jautāto? Apdomā labi, ka savu žulti nesanāk nožēlot... :(

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:39

smieklīgi

to zocialists Ivars Jakovļevs - neaptaisies :) Pričom te Ņevoļskis? :DDDDDD
Sekojot taviem izteicieniem un "jokiem", arī man sāk šķist, ka "007" taisnība, un tu esi Normunds Rečs. Ja tā, tad patiesībā tu mani varbūt arī pazīsti, un, ja gadīsies sastapties, pateikšu tev arī acīs, ka šoreiz zem šā konkrētā raksta tavi gārdzieni pret vietvaru bija pretīgi un nevietā, un tā uzskatu Jāņa Vintera un viņa sāpju dēļ. Nebāz politiku tur, kur tās nav. Un beidz drāzt mirušo piemiņu, pretekli!
Tu esi tiešām zemisks, ja savu politisko škrobi iekakā skumju pilnā vietā un laikā. Bet zini, Dievs nav onka uz mākonīša, un gan tev nāks atpakaļ. Ne tikai menti tavus puišeļus piekaus, bet nonāksi traģēdijā, kurā nebūs, ko vainot. Jo tieši tādā situācijā ir Vinterjanka.

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:38

kauns

Kauns novadam reklamēties uz cita cilvēka nelaimes! Līdzjūtība tuviniekiem.

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:31

Smieklīgi dikti

rajona pašvaldība apnemsies Elejas iedzīvotājam, kuram Papus sabrauca velosipēdu, turpmāk reizi nedēļā izsniegu svaigu cūkas galvu galertiņa vārīšanai, ja viņš šādu palīdzību lūgs!

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:29

zocialists Ivars Jakovļevs

Deičmanis mans goda vārds. Meita par apaļīga cilvēka labo darbu slavinātāju bez konkursa ietika. Mājas blakām atrodas.

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:21

smieklīgi

to debīlais zocialists Ivars Jakovļevs 04.10.2012. 18:11:46

labi, ka akceptēji debilitāti, jo arī ar pēdējo apgalvojumu iebrauci auzās. bija gan par to ziņots
Novads palīdz trim Glūdas pagasta ģimenēm, kam ugunsnelaime atņēmusi mājas
http://www.zz.lv/portals/vietejas/raksts.html?xml_id=39217

Nu tad kā pašam ar vareno dūšu? Es kaut kā netaisos uzbraukt citiem par slēpšanos aiz nikneima, bet vai pašam pietiek dūšas nosaukt īsto vārdu, ko?
Esi Normunds Rečs vai neesi? Ja ne viņš, tad kurš esi? Klāj vaļā.

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:17

zocialists Ivars Jakovļevs II

vai tas Papa tomēr brauks uz Manchester United bēru ceļojumā???

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:14

debīlais zocialists Ivars Jakovļevs

to smieklīgi

a kāpēc netika ziņots LETAI un zz.lv neizlasījām par palīdzību pažaros cietušajiem??
no kurienes ierindas reņģu ēdājam tāda informācija zināma ?

smieklīgi ir tas, ka darba laiks ir beidzies un nav te jāsēž sūdu par pīrādziņu pārtaisot~! brauc mājās lauku variant, govs taču jāslauc un sivēnam dupsis ar siltu ūdeni un švammi jāmazgā!

pirms 7 gadiem, 2012.10.04 18:11

Vietējās ziņas