Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novada pašvaldības apbalvotie (galerija) 3

Sagaidot Latvijas Republikas proklamēšanas 91. gadadienu, jaunizveidotās Jelgavas novada pašvaldības pirmos apbalvojumus – Goda diplomu un Atzinības rakstu – otrdien, 17. novembrī, saņēma astoņi ievērojami novada pašvaldības, kultūras un sabiedriskie darbinieki, kā arī saimniecību vadītāji.

«Mēs esam atbildīgi par vidi, kurā dzīvojam. Lai arī patlaban tā ir negatīvisma un neticības pilna, mums ir, ar ko lepoties – mūsu cilvēki,» uzrunājot klātesošos, pauda Jelgavas novada pašvaldības vadītājs Ziedonis Caune.Par vairāk nekā 40 gadiem, kas veltīti Elejas pagasta iedzīvotājiem, īpaši attīstot sociālo aprūpi, pašvaldības augstāko apbalvojumu - Goda diplomu – saņēma pensionētā Elejas pagasta Veselības un sociālās aprūpes centra direktore Mārīte Cimermane, ilggadējais Svētes pamatskolas direktors Edmunds Misēvičs, kā arī Zaļenieku pagasta Ūziņu bibliotēkas vadītāja Ligita Strazdiņa, kura savam darbam veltījusi 40 gadus, pētījusi un apkopojusi Ūziņu vēsturi un savulaik saņēmusi arī atzinības rakstu «Gada bibliotekārs Latvijas pagastu bibliotēkās».Savukārt pašvaldības Atzinības rakstus saņēma saimniecības «Rudeņi», kas strādā kopš 1995. gada, apsaimnieko 540 hektārus zemes un gadā no govs izslauc teju desmit tūkstošus litru, pretendējot uz paraugsaimniecības statusu, saimnieki Jolanta un Pēteris Knopes un tāpat zemnieku saimniecības «Dālderi» īpašnieks Jānis Birkerts, kurš 600 hektāros zemes nodarbojas ar graudkopību un lopkopību, nodrošinot arī vairākas darba vietas.Atzinības rakstus saņēma arī ilggadējais Kalnciema pilsētas pašvaldības darbinieks Vladimirs Jeremejevs, Glūdas pagasta biedrības «Attīstības centrs – Dzīvo gudri» dibinātāja Herta Elza Šalkovska un SIA «Lielvircava Agro» valdes priekšsēdētājs Uldis Antīpins, kurš spējis saglabāt lauksaimniecisko ražošanu, nodrošinot daudzus Platones pagasta iedzīvotājus ar darba vietām un arī rūpējoties par Lielvircavas kultūras namu.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Aija

Herta tiešām ir pelnījusi. Lai vairāk tādu cilvēku.

pirms 10 gadiem, 2009.11.20 18:53

es

Caune jau izskataas paareedies!!Drausmiigs paskats, kur nu domas par beernu brivpusdienaam...Jaavingro buutu ....

pirms 10 gadiem, 2009.11.18 16:52

Nataļja

Herta Elza Šalkovska ļoti enerģiska un gudra sieviete, kura visu iespējamo dara par labu iedzīvotājiem. Tik daudz labu domu Viņa īstenoja dzīvē un es domāju, ja mūsu starpā būtu vairāk tādu cilvēku, tad mūs mūsu apkartējā dzīvē kļūstu vēl labāk. Paldies Viņai.

pirms 10 gadiem, 2009.11.18 16:00

Vietējās ziņas