Jelgavas novada projektu konkursā ”Mēs savai videi” atbalstītas 32 idejas

Jelgavas novada pašvaldības finansētajā projektu konkursā “Mēs savai videi 2020” šogad saņemti 42 projektu pieteikumi. Noslēdzoties izvērtēšanas termiņam, žūrija lēmusi atbalstīt 32 iedzīvotāju idejas kopsummā par vairāk nekā 22 000 eiro. Projektus īstenot atbalstītie dalībnieki varēs sākt jau tuvākajā laikā, ziņo Jelgavas novada pašvaldībā.
Kā skaidro pašvaldībā, ik gadu budžetā šim konkursam atvēlēti 23 000 eiro. Priekšroku guvuši tie pieteikumi, kuri bija ne vien formāli izpildījuši visu konkursa nolikumā prasīto, bet arī ietvēruši papildu informāciju – rūpīgas skices, aprakstus, izstrādātu konceptu vai arī iesūtītas fotogrāfijas, oriģinālāk pamatotu ideju vai paredzamu lielāku iedzīvotāju līdzdalību projekta īstenošanā. Tāpat ir svarīga arī projekta izstrādes gatavības pakāpe.
“Kā ik gadus aicinām tos iedzīvotājus, kuri šogad neguva apstiprinājumu, tomēr nemest plinti krūmos, bet līdz nākamajai reizei, kad atkal izsludināsim konkursa pieteikšanos, pārskatīt savus projektu pieteikumos, mazliet tos uzlabot un atkārtoti startēt,” mudina Jelgavas novada pašvaldības izpilddirektore Līga Lonerte.
Maksimālā summa, ko saskaņā ar konkursa nolikumu pašvaldība piešķir vienam projektam, ir 750 eiro. Pēc projektu īstenošanas pašvaldība plāno arī piešķirt diviem vai trim labākajiem projektiem naudas balvas. 

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas