Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izskan pirmie Sesavas pagasta svētki (FOTO) 6

Ar radošajām darbnīcām, senioru pieredzes «Pūra lādes» atvēršanu, pirts lietām, zemessardzes tehnikas paraugdemonstrējumiem, vizināšanos zirgu pajūgā, mājražotāju tirdziņu, folkloras kopas «Dālava»,vēsturisko deju kolektīva «Senvedere», stīgu ansambļa «La viva» un ģitātrista Endija Rožkalna uzstāšanos, multfilmām, konkursu «Ko tu proti lauku sētā», svētku gājienu, koncertu ar pašdarbības kolektīvu dalību un zaļumballi izskanējuši pirmie Sesavas pagasta svētki.

Svētki tika atklāti ar pagasta pārvaldnieka Aigara Krastiņa stādītu liepiņu un ziedu izlikšanu Sesavas kontūrā. Tāpat A.Krastiņš no Jelgavas novada domes priekšsēdētāja Ziedoņa Caunes saņēma jauna mikroautobusa atslēgas pagasta darba vajadzībām. Novada pašvaldība atgādina – sekojot autoparka atjaunošanas plānam un ik gadu pakāpeniski nomainot daļu autovienību, Jelgavas novada pašvaldība šajā gadā savu funkciju nodrošināšanai iegādājās 11 transportlīdzekļu – trīs deviņu vietu mikroautobusus un astoņas vieglās pasažieru automašīnas. Automašīnas plānotas gan pārvadājumiem pagastos, gan pašvaldības policijas un administrācijas vajadzībām.


Foto: Maksims Šaldajevs un Gatis Kasparinskis

Pievieno komentāru

Komentāri 6

Uz Eiropas fona nožēlojami. Mežonība. Lauķi.

pirms 4 gadiem, 2016.07.19 13:16

Trakums

Nepietiek, ka bija novada svētki, tagad vēl katrā no 13 pagastiem būs savi svētki? Naudu nav kur likt pašvaldībai?

pirms 4 gadiem, 2016.07.20 12:39

starp citu!

Tie novada svētki bijuši nebijuši, lai tos svin Eleja vai vēl kāds tuvāks miests-pārējie jau to gaisa gabalu nebrauks un tāpēc galvenie ir pagasta svētki- citādi citiem pagastiem tādiem apdalītiem jāpaliek!

pirms 4 gadiem, 2016.07.21 01:24

hm

Ja jau tik dikti gribās katram pagastam savus svētkus, varbūt nākamgad tos tiešām rīkot katrā pagastā, kopā ar kapussvētkiem. Tauta sabrauc, aiziet apkopt kapus, vakarā patusē un pa mājām. normal sabantujs :)

pirms 4 gadiem, 2016.07.21 11:55

Jelgavas novadā