Jelgavas novads atliek plānu par Lielvircavas kultūras nama pirkšanu, līdz atradīs naudu 6

Lai gan sākotnēji Jelgavas novada pašvaldība uz vakardienas Apvienoto komiteju sēdi gatavoja lēmumprojektu par SIA «Lielvircavas agro» piederošā Lielvircavas kultūras nama pirkšanu, par šaubīgo iegādes darījumu Dome tomēr šomēnes vēl nelems. 

Novada pašvaldības preses pārstāve Dace Kaņepone informē, ka jautājums par kultūras namu tomēr netika iekļauts komiteju sēdes dienaskārtībā, lai gan tāds bijis sākotnējais plāns. «Jautājums atlikts līdz finansējuma modeļa piemērošanas varianta atrašanai,» skaidro D.Kaņepone.
Kā ziņots, rudenī Jelgavas novada Dome nolēma iegādāties Lielvircavas kultūras namu, par ko tā īpašnieks SIA «Lielvircava agro» saimnieks Uldis Antipins, kura laukus apmedī arī Jelgavas novada šefs Ziedonis Caune (ZZS), prasa 400 tūkstošus latu jeb 569 tūkstošus eiro. Tā kadastrālā vērtība gan ir desmitkārt mazāka, bet tirgus vērtību, kā to prasa likums, novads nemaz nav noteicis. 
Pēc sabiedrības izrādītās intereses novads gan taisnojās, ka šis lēmums bijusi tikai konceptuāla deputātu vienošanās pirkt kultūras namu, bet par iegādi domāšot tikai tad, kad budžetā atradīs U.Antipina prasīto naudas summu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

ok

Ko ta citu teiks,kādas atrunas tak vajadzīgas,ja nesanāca darījums,tautaizjauca ar savu ziņkāri.

pirms 7 gadiem, 2014.05.22 16:01

xxx

Lieta cita. Novadā nav naudas ko pat īsti apmaksāt savu daļu, par kohēzijas naudu izbūvētos brāģa objektus. Paskataties kā pagastos apgriež budžetus un kādas tik reorganizācijas neizdomā lai tik pēc iespējas visa nauda paliek novada kasē un pašvaldībās vairs drīz neok vispār nelems.

pirms 7 gadiem, 2014.05.22 21:04

s

...i valsts i novadi zina tikai vienu variantu kā atrast naudu - aizņemties:)

pirms 7 gadiem, 2014.05.23 16:51

aaaa

atkal pieņems kārtējos saistošos noteikumus, pacels zemes nodokli un tēlos ka viss ir OK, vai tiešām tur nav neviens nezombēts ZZS deputāts??????????????

pirms 7 gadiem, 2014.05.27 11:18

Tik neuztraucies!

Nebaidās tauta, gan jau Ziedons atradīs veidu kā 600 000 eirikus tev nokāst.

pirms 7 gadiem, 2014.05.27 22:44

eu

A kur nauda jāmeklē ?? Kurš novadā staigās un meklēs naudu ?? Nauda tā mētājas kaut kur , ka to var atrast , ja zina kur meklēt ?/ Man likās , ka naudu parasti nopelna un tad saņem bankā. Bet ZZSam citi likumi.

pirms 7 gadiem, 2014.05.31 20:03

Jelgavas novadā