Novada skolās centīsies uzlabot lokanību un stāju 4

Līdzsvara puslodes, paklāji un bumbas, stepa soli, komplekti nodarbībām ar izpletni, futbola vārti, vingrošanas paklāji, frisbija diski un virkne cita inventāra vairāk nekā deviņu tūkstošu eiro vērtībā. Šāds Izglītības un zinātnes ministrijas un pašvaldības dāvinājums ir ceļā uz astoņām Jelgavas novada skolām, lai attīstītu bērnu fiziskās spējas, kā arī ieviestu jaunas sporta interešu izglītības programmas.

«Lai gan sporta nodarbībās jau izmantojam dažādus rīkus un vingrinājumus līdzsvara, koordinācijas un lokanības attīstībai, šis inventārs būs papildus un ir ļoti nepieciešams – muguras un stājas problēmas mūsdienu bērniem kļūst aizvien izteiktākas,» atzīst Svētes pamatskolas sporta skolotāja Gunta Asne, priecājoties par gaidāmo dāvanu.

Svētes pamatskola tuvākajā laikā saņems desmit līdzsvara pussvēras un tikpat vingrošanas bumbu, kā arī divas «Boccia» spēles. Raidot mērķī divu krāsu bumbiņas, tā vairāk domāta cilvēkiem ar kustību traucējumiem, kuriem neviens cits sporta veids nav pieejams. Tomēr tikpat labi spēle ieteicama pacientiem pēc dažādām traumām, cilvēkiem ar lieko svaru un visiem, kuri vēlas labi pavadīt brīvo laiku.

Visu rakstu lasiet ceturtdienas, 18. septembra, «Zemgales Ziņās». Foto: Agris Samcovs 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

vingrotāja

Prieks par bērniņiem, lai arī viņi ir tik cik ir, ka stundai atvēlētajās 40 minūtēs viņi izlien caur šķērsli 4 reizes vairāk nekā pilsētas 35 bērni, kuri to laiku nostāv rindā gaidot savu kārtu...

pirms 7 gadiem, 2014.09.24 12:06

bijusī " Taurenīšu" skolotāja

Mani eņģelīši tik smuki sporto, kā vienmēr.
Jābrauc uz Jelgavas novada mačiem. :)

pirms 7 gadiem, 2014.09.18 19:52

vingrotāja

tiešām no sirds prieks paskatīties, feini bērniņi

pirms 7 gadiem, 2014.09.24 12:08

Jelgavas novadā