Piekto reizi pasniedz balvas 11 Jegavas novada labākajiem absolventiem (ar foto)

Turpinot labās tradīcijas, jau piekto reizi mācību gada noslēgumā Jelgavas novada atbalsta biedrība labākajiem Jelgavas novada skolniekiem pasniedz balvas. Arī šogad tiks godināti un sveikti tie, kuri cītīgi strādājuši un uzrādījuši labākos rezultātus. 

Madars Lasmanis, Jelgavas novada atbalsta biedrības valdes priekšsēdētājs norāda: «Balva absolventiem izveidota pēc novada iedzīvotāju iniciatīvas un pirmo reizi tika pasniegta pirms pieciem gadiem. Šo gadu laikā ikvienā izlaidumā redzu mērķtiecīgus jauniešus ar stabilu pamatu – labu izglītību un augstiem mērķiem. Svarīgi, lai viņi neapstājas pie sasniegtā, bet turpinātu tiekties uz labāko rezultātu. Mēs, novada iedzīvotāji, vēlamies, lai mūsu jaunieši būtu izglītoti un ar labām nākotnes iespējām. Vēl jo vairāk mēs vēlamies, lai viņi būtu ieinteresēti atgriezties un savu pieredzi un zināšanas ieguldīt mūsu novada attīstībā.»

Šogad Jelgavas novada atbalsta biedrības apbalvojumus saņems:
Zaiga Landorfa no Elejas vidusskolas
Ieva Liepa no Kalnciema vidusskolas
Didzis Lipšāns no Kalnciema pagasta vidusskolas
Lilija Dučkena no Līvbērzes vidusskolas
Samanta Ose no Vircavas vidusskolas
Adrija Lauma Jerofejeva no Staļģenes vidusskolas
Laura Gūtmane no Sesavas pamatskolas
Rainers Viniarskis no Svētes pamatskolas
Kitija Šķupele no Šķibes pamatskolas
Ginta Ozola no Vilces pamatskolas
Gustavs Neimanis no Zaļenieku pamatskolas

«Augstu vērtējam ne tikai jauniešu sekmes, bet arī viņu zinātniski pētniecisko darbību, sabiedriskās aktivitātes un ieguldījumu novada atpazīstamības veicināšanā. Uzlavēsim labākos!» uzsver M.Lasmanis, piebilstot: «Paldies visiem uzņēmējiem un iedzīvotājiem, kuri šo gadu laikā iesaistījušies un atbalstījuši gan jauniešus, gan Jelgavas novada attīstību!» 

Katram laureātam tiek pasniegta vienreizēja naudas prēmija 150 eiro apmērā un galda medaļa. Pretendentus balvai var pieteikt skolu vadītāji, izvērtējot jauniešu sekmes, sabiedriskās aktivitātes un zinātniski pētniecisko darbību. 

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā