Projektu nedēļā Lielplatones internātpamatskolā strādā ar otrreizējiem materiāliem un rīko tirdziņu

Aizvadītajā projektu nedēļā Lielplatones internātpamatskolas audzēkņi apguvuši prasmes, veidojot priekšmetus no otrreiz izmantojamiem materiāliem. Jaunieši projektu nedēļā veidoja darbus un prezentējot tos, tāpat tika organizēts skolēnu darbu tirdziņš, ziņo Jelgavas novada pašvaldība.

Lielplatones internātpamatskolas direktors Andris Urbāns norāda, ka šīs projektu nedēļas mērķis bijis likt audzēkņiem padomāt un atrast jaunu pielietojumu atkārtoti izmantojamiem materiāliem, no tiem izgatavojot sadzīvei vajadzīgas lietas.

Skolēni veidoja darbus, meklējot oriģinālas idejas, kā citkārt sadzīvē nevajadzīgās lietas pārveidot par vajadzīgām un lietojamām. Būtībā projektu nedēļā piedalījās visi skolēni. Vecāko klašu meitenes šuva priekšautus, salvetes, virtuves cimdus un auduma iepirkuma maisiņus no auduma atgriezumiem. Zēni taisīja vāzes no PET pudelēm un koka izstrādājumus virtuvei. 

Tāpat projektu nedēļas laikā skolā notika skolēnu darinājumu tirdziņš, kur jaunieši varēja piedāvāt pašu veidotas lietas, kā arī reizē mācīties pirkt un pārdot, vienlaicīgi apgūstot jauno naudu eiro un to liekot lietā.

Pievieno komentāru

Jelgavas novadā