Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novads sabiedriskā transporta atvieglojumus nodrošina atbilstoši noteikumiem

Jelgavas novada pašvaldība nemaina sabiedriskā transporta atlaides tiktāl, cik tas ir saskaņā ar Ministru kabineta noteikumiem par pasažieru kategorijām, kam ir tiesības izmantot braukšanas maksas atvieglojumus maršrutu tīkla maršrutos.

Jelgavas novada domes sabiedrisko attiecību speciāliste Baiba Traidase informē, ka atbilstoši MK noteikumiem atvieglojumi Jelgavas novadā ir visām šajos noteikumos minētajām grupām. Rajona pašvaldība iepriekš esot centusies tērēt prātīgi un taupīgi, tāpēc arī izmaiņu pagaidām neesot un pašvaldības budžets to spēj nodrošināt, skaidroja Traidase.Līdztekus tam novada pašvaldība cenšas atbalstīt pasažieru pārvadātājus, iniciējot izmaiņas MK noteikumos Nr.846. 17.augustā Autotransporta direkcijas juristi pašvaldībai apstiprinājuši, ka grozītie MK noteikumi tiks izskatīti 20.augustā Valsts sekretāru sanāksmē, veicot izmaiņas noteikumu 36.pantā, kas ir autoostas sniedzamo pakalpojumu maksas aprēķināšanas formula.Pārvadātājiem esot cerība, ka, mainot formulu, tiks samazināta maksa par autoostas teritorijā iebraucošajiem reisiem.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas