Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas novads saņem jaunus autobusus skolēnu pārvadājumiem 1

Uzņēmuma «Latursus» teritorijā Jelgavas novada pašvaldība saņēmusi trīs autobusus «Isuzu Turquoise Tourist», ko komersants piegādājis saskaņā ar iepriekš noslēgto līgumu.

Visi trīs autobusi galvenokārt paredzēti novada skolēnu pārvadājumiem Zaļenieku, Platones un Līvbērzes pagastos, kā arī citu kultūras, sporta pasākumu nodrošinājumam pagastu pārvaldēs. Kā ziņo novada pārstāve Dace Kaņepone, jaunajos autobusos ir 31 sēdvieta un sešas stāvvietas. Pašvaldība to iegādei iztērējusi 203,8 tūkstošus latu (bez PVN). Platones pagasta pārvaldes vadītājs Vladislavs Pogožeļskis skaidro, ka pēdējos divus gadus pagasts sastapies ar grūtībām skolēnu pārvadāšanā virzienā no Jelgavas. «Skolēnus ik rītu vedām ar diviem autobusiem – ar lielāko virzienā no Lielplatones un otru – mazāko – virzienā no Jelgavas. Lielajam autobusam noslodze bija pietiekama, bet ar mazo bija tā, ka braucēju vairāk, nekā var vest.» Piebilstams, ka Jelgavas novada pašvaldības autoparka sastāvā ir 23 autobusi (tajā skaitā 16 vietīgi mikroautobusi), kas novada teritorijā nodrošina gan skolēnu pārvadājumus, gan kultūras vai sporta aktivitāšu norises pagastos. Vidējais tehnikas vecums – desmit gadu, bet vecākais ir ar 1983.izlaides gadu. Kopumā pašvaldības nodrošināto autobusu skolēnu pārvadājumiem izmanto aptuveni 625 skolēni.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas