Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas pašvaldība: garāžu kooperatīva applūšana nav saistīta ar Loka maģistrāles būvdarbiem 7

Atsaucoties uz laikraksta “Zemgales Ziņas” korespondenta Gaita Grūtupa 2.jūlijā pausto informāciju par kooperatīvās sabiedrības “Lada RAF” teritorijas applūšanu, Jelgavas pilsētas dome informē, ka  kooperatīva teritorijas applūšana nav saistīta ar Loka maģistrālē veiktajiem būvdarbiem. G.Grūtups jautājumu iesūtīja 1.jūlijā pulksten 11.32, nenorādot laiku līdz kuram jāsniedz atbilde, un pašvaldībai ir nepieciešams laiks apstākļu noskaidrošanai ar vairākām struktūrvienībām un precīzas atbildes sagatavošanai, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldes komunikācijas un mediju attiecību galvenā speciāliste Līga Klismeta.

“Pirms diviem gadiem SIA “Jelgavas ūdens” speciālisti konstatēja, ka pilsētas centralizētajā fekālās kanalizācijas sistēmā ienāk caurule, kas savāc lietusūdeņus no “Lada RAF” teritorijas.  Tā kā lietusūdens iepludināšana fekālajā kanalizācijā ir aizliegta, noteci tamponēja. Kooperatīva vadība tika informēta, ka lietusūdeņu novadīšanai jāizveido jauna notece uz līdzās esošo grāvi. Diemžēl teritorijas īpašnieki šo pārslēgumu nav veikuši vēl līdz šim brīdim, pārkāpjot Jelgavas pilsētas saistošos noteikumus. Nelielu nokrišņu gadījumā ūdens no teritorijas iesūcas zemē, bet jūnija beigās, kad Jelgavā vienas diennakts laikā nokrišņu daudzums sasniedza mēneša normu, lietusūdens applūdināja garāžu kooperatīva teritoriju. Vēršam uzmanību, ka tā ir atkārtoti neobjektīvi un nepatiesi sniegtā G.Grūtupa informācija par Loka maģistrāles pārbūvi,” norāda pašvaldība.

Foto: Guntars Strangats

Pievieno komentāru

Komentāri 7

real

Pareizi būtu sagaidīt pašvaldības komentāru pirms publicēt rakstu - tā teikt informēt par abu pušu viedokļiem, bet mūsdienās, kad ienākumus veido klikšķi nevis avīžu abonementi šāda pieeja atseviški publicēt katru viedokli laikam ir izdevīgāka.

pirms mēneša, 2020.07.03 09:34

mhh

Diez kādus ienākumus ģenerēs šis rakstelis zz lapelē? Nejauc ar kaut kādu cnn vai bbc.

pirms mēneša, 2020.07.03 09:47

mušmire

Sanāk, ka nelegālās caurules nobloķēšana sakrita ar Loka Maģistrāles asfaltēšanu un kooperatīva biedri to saskata par cēloni. Bet ieguldīt notekūdeņu cauruļu veidošanā biedri negrib - vainīga pilsēta :d

pirms mēneša, 2020.07.03 11:09

es

Visticamāk biedri par notekas bloķēšanu neko nav zinājuši.

pirms mēneša, 2020.07.03 11:43

Laura

Tad jau sanāk, ka arī manā privātmājā pašvaldībai ir jāremontē caurules, ja man nav naudas un gribēšana sakārtot lietas. Ar ko garāžu kooperatīva teritorija atšķiras no jebkuras citas privātās teritorijas? Kāpēc man jāmaksā par privātas teritorijas lietus sistēmas sakārtošanu?

pirms mēneša, 2020.07.04 11:40

Bembists

Koperatīva biedriem būs atkal jāatver maciņi

pirms mēneša, 2020.07.03 14:05

Santehniķis Koļa

Ladas priekšsēdis Janka nezināja kad šim trubā ielikuši tamponu D.D.D

pirms mēneša, 2020.07.03 14:20

Vietējās ziņas