Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas Pašvaldības policija veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu pirks no «Gjensidige Baltic» 5

Jelgavas Pašvaldības policijas izsludinātajā konkursā par veselības un nelaimes gadījumu apdrošinašanas pakalpojumu sniegšanu trīs pretendentu konkurencē uzvarējusi apdrošināšanas akciju sabiedrība «Gjensidige Baltic», kura policistus apdrošinās par 50 397 latiem.

Kompānija apņēmusies sniegt apdrošināšanas pakalpojumus 36 mēnešus, liecina Jelgavas Pašvaldības policijas interneta mājaslapā publicētā iepirkuma nosacījumu informācija. Kopumā apdrošināti tiks 157 darbinieki, tādējādi rēķināms, ka polise uz gadu vienam darbiniekam izmaksās 107 latus. Saskaņā ar iepirkuma specifikācijām minimālā apdrošinājuma summa gadā vienai personai būs 1500 latu. Pacientu iemaksa tiks segta 100 procentu apmērā par ambulatorās un stacionārās medicīniskās aprūpes pakalpojumiem. Maksas ambulatorie pakalpojumi tiks segti pilnībā par minimālo apdrošinājuma summu 500 latu apmērā gadā vienam darbiniekam. Tāpat apdrošinātājs maksās par plaša spektra laboratoriskajiem un diagnostiskajiem izmeklējumiem.Policistiem tiks kompensētas ārstnieciskās manipulācijas, kā arī vakcinācija pret gripu, ērču encefalītu, A un B hepatītu. Kā papildu programma iepirkumā minēta neatliekamā zobārstniecība un higiēna 100 procentu apmērā ar 50 latu limitu un medikamentu iegāde ar 50 procentu atlaidi.Ja nelaimes gadījuma rezultātā būs iestājusies policista nāve, apdrošinājuma summa paredzēta 3000 latu apmērā. Tāda pati kompensācija pienāksies, ja nelaimes gadījumā iestājusies pārejoša vai paliekoša invaliditāte, gūtas traumas, kaulu lūzumi vai apdegumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

to Andrs

gan jau Viktoram Vanagam ar kaut kas atleks

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 19:20

Andrs

Protams,no visdārgākās kompānijas,kāda vien Latvijas apdr.tirgū iespējama,...tikai pēc tam nevajag čīkstēt,ka policijai nav naudas tam un šitam

pirms 8 gadiem, 2012.07.11 08:27

Liene

Vai tad tiešām nau par ko citu stāstīt!!!

pirms 8 gadiem, 2012.07.10 21:40

Vietējās ziņas