Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

«Jelgavas ūdens» novembra sākumā hlorēs ūdeni 8

Pašvaldības uzņēmums SIA «Jelgavas ūdens» 5., 6. un 7. novembrī ieplānojis veikt pilsētas ūdensvada tīklu profilaktisko dezinfekciju.

Uzņēmums piebilst, ka ūdeni var lietot uzturā un sadzīvē, jo hlora koncentrācija nepārsniegs pieļaujamās normas. Kā to noteikt iedzīvotājiem, «Jelgavas ūdens» gan neziņo. Ūdeni pirms lietošanas uzturā ieteicams uzvārīt.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

nato

Nepērciet to sūdu, kuru iesaka pālis mudžaheds, ņemiet analogus!

pirms 7 gadiem, 2012.10.21 11:34

Elejas vējrādis

Vai Jūs zināt, kā pēc Pasaules Veselības Aizsardzības Organizācijas datiem, nekvalitatīvs ūdens, kuru mēs lietojam dzeršanai un ēdienu pagatavošanai, vairāk nekā 80% gadījumos ir vainīgs mūsu saslimšanas gadījumos. Ekoloģijas situācija pasliktinās un visi ūdens avoti, kurus lieto cilvēks piesārņojas. Amiaka, hlora, nitrātu daudzums ūdenī mūsu mājās ir virs normas robežām. Reaģējot ar organiskām substancēm ūdenī, tie veido kancerogēnus savienojumus, kuri uzkrājas cilvēka organismā un palielina onkoloģisko saslimšanu risku. Tikai REVERSĪVA OSMOSA tehnoloģija ļauj dabūt no parastā krāna ūdens viskvalitatīvāko tīru dzeramo ūdeni 99,99% attīrītu no baktērijām un vīrusiem un 95-99% attīrītu no citiem zinamiem piesārņojumiem. REVERSĪVA OSMOSA sistēmas tika izstrādātas 1962. gadā jūras flotei, lai attīrītu jūras ūdeni un veidotu no tā dzeramo ūdeni. Sākumā šis filtrs maksāja ļoti dārgi. Pēdējos gados tas tika uzlabots un kļuva pieejams mājas lietošanai. Tagad ASV un Japānā šie ūdens filtri darbojas katrā ģimenē. Kompānija KRAUSENS BALTIJA, augstas kvalitātes itāļu ekoloģiskās sadzīves tehnikas piegādātājs mājām un ofisiem, piedāvā kompaktus filtrus, REVERSĪVA OSMOSA sistēmas pamatā ar piecām attīrīšanas pakāpēm un ar speciālu tvertni tīram ūdenim. Šie filtri ir vieni no labākajem pasaulē. Šos filtrus mēs varam lietot ne tikai dzīvoklī vai mājās, bet arī ofisā, kafejnīcās, skolās, bērnudārzos, poliklīnikās, fitnesa centros, viesnīcās un visās vietās, kur ir nepieciešams kvalitatīvs dzeramais ūdens ar pašizmaksu mazāku kā 1 santīms par litru.

pirms 7 gadiem, 2012.10.21 10:37

mudžahēds

Man poxer hlorē vai nē,kā visi gudrie cilvēki lietoju ūdens atīrīšanas iekārtu RO http://www.krausen.lv/webasyst/index.php?productID=950

pirms 7 gadiem, 2012.10.21 10:31

lietotāja

ko nu muldi ,kliente, ka nav lietojams.Ko tad pati lieto,-akas ūdeni? Normāls ūdens.

pirms 7 gadiem, 2012.10.20 22:44

Kristīne

Nav nemaz tik traki! Ūdens ir lietojams arī tāpat. Nekāda vaina! :)

pirms 7 gadiem, 2012.10.20 16:52

Kristīne

Nav nemaz tik traki! Ūdens ir lietojams arī tāpat. Nekāda vaina! :)

pirms 7 gadiem, 2012.10.20 16:52

Kliente

Kāda starpība - hlorēts vai nehlorēts, Jelgavā ūdens uzturā tāpat nav lietojams.

pirms 7 gadiem, 2012.10.20 16:08

Vietējās ziņas