Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas un Ozolnieku novados atjaunos segumu trīs reģionālo ceļu posmos

Zemgalē sākušies seguma atjaunošanas būvdarbi vēl trīs valsts reģionālo autoceļu posmos, informēja VAS "Latvijas valsts ceļi"  (LVC) Komunikācijas daļā.

Darbi notiek no valsts budžeta piešķirto papildu 75 miljonu eiro programmas ietvaros.

Uz autoceļa Jelgava-Staļģene Code (P94) tie notiek posmā no krustojuma ar autoceļu Blukas-Emburga (V28) līdz Ceļmalniekiem Ozolnieku novadā. Šonedēļ posmā ir noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā, vēlāk arī ar luksoforiem regulēti posmi. Šie būvdarbi būtībā ir pārbūve, jo posmā, kur tas nepieciešams, tiks nomainīts salturīgais slānis, izbūvētas divas šķembu kārtas, ko pārklās ar divām kārtām asfalta. Atjaunos autobusu pieturvietas.

Uz autoceļa Jelgava-Tērvete-Lietuvas robeža (Žagare) (P95) būvdarbi sākas posmā no Jelgavas līdz Zaļenieku pagasta robežai. Bet uz autoceļa Dobele-Bauska (P103) seguma atjaunošana notiek posmā no Elejas līdz Sesavai Jelgavas novadā. Šonedēļ abu šo ceļu posmos noteikts ātruma ierobežojums 70 un 50 kilometri stundā. Remonta darbi uz abiem ceļiem paredz iesēdumu likvidēšanu un profila labošanu, ko nosegs ar virsmas apstrādi.

Būvdarbus uz minētajiem autoceļiem veic SIA "Ceļu būvniecības sabiedrība "Igate"". Līgumcena par darbiem uz ceļa P94 ir 1,325 miljoni eiro, un atbilstoši līgumam darbiem tur jābūt pabeigtiem līdz gada beigām. Par darbiem uz ceļa P95 līgumcena ir 759 000 eiro, bet par darbiem uz ceļa P103 - 968 000 eiro. Uz šiem abiem ceļiem būvdarbus plānots pabeigt oktobrī.

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas