Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas un Tērvetes novadi vēlas sadarboties komunālo pakalpojumu jomā

Nedēļas sākumā plašsaziņas līdzekļos izskanēja informācija, ka, nesagaidot Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) jauno reģionālo reformu, Jelgavas un Tērvetes novada pašvaldības jau ir sākušas apspriest iespējamo apvienošanos nākotnē.


Tērvetes novada domes priekšsēdētāja Dace Reinika telefonsarunā “Ziņām” apstiprināja, ka sarunas noritējušas par komunālajiem jautājumiem, nevis par iespējamo abu novadu apvienošanos.

“Mēs kā maza pašvaldība nevaram izpildīt visas savas funkcijas, tādēļ vērsāmies pie “Jelgavas novada KU” kā pie profesionāla mājokļu apsaimniekotāja un komunālo pakalpojumu sniedzēja tieši lauku teritorijās, un uzņēmums izrādīja pozitīvu virzību sarunās par sadarbību. 
Mēs vēlamies “Jelgavas novada KU” deleģēt sava novada 30 māju apsaimniekošanu, arī ūdens un kanalizācijas jomas pārņemšanu, kas ir uzņēmēju funkcija, bet vēsturiski to ir darījušas pašvaldības. Mēs runājām par sadarbību un funkciju deleģēšanu, nevis par novadu apvienošanos,” skaidroja D.Reinika, piebilstot, ka mazajiem ir jāsadarbojas ar lielajiem. 
 

Visu rakstu lasiet 14. februāra “Zemgales Ziņās”


 Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas