Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavniece – «Dzelzceļa lepnums»

«Par sevi pastāvēt un ļaunu nedarīt!» - tāds ir dzīves moto jelgavniecei Inārai Tupoļevai, kura nupat saņēmusi valsts akciju sabiedrības «Latvijas dzelzceļš» goda nosaukumu «Dzelzceļa lepnums».

Šim goda nosaukumam I.Tupoļevu izvirzījuši darba kolēģi Pamatojums - dzelzceļā teicami nostrādāti jau vairāk nekā četrdesmit gadi. Pēc izglītības I.Tupoļeva ir ekonomiste, ar šo jomu bija saistīta viņas nodarbošanās Dzelzceļnieku apgādes daļā (padomju laikā dzelzceļš bija paramilitāra organizācija ar savu apgādes struktūru). No 1993. līdz 2008. gadam viņa ekonomistes zināšanas pielietoja Reģionālā apsaimniekošanas iecirkņa Jelgavas nodaļā, kas nodarbojās dzelzceļa ēku un būvju uzturēšanu. Nu jau vairāk nekā gadu I.Tupoļeva tajā paša darba vietā ir administratore.«Ināra ir ļoti atsaucīgs cilvēks. Viņa ir galvenais organizators kolektīva sabiedriskajā dzīvē. Darba biedri viņu ciena par profesionālajām zināšanām un pieredzi,» stāsta nodaļas priekšnieks Jāzeps Cimaškevičs.Pēc savulaik izsūtījumā pārciestā mūsdienu dzīves salīdzinoši sīkās problēmas Ināru nenomāc. Viņas možums un iejūtība ir atbalsts citiem. Tupoļevu ģimenē izaudzinātti divi dēli un jau aug mazbērni.Vairāk lasiet piektdienas, 22.maija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas