Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavnieks izveido biedrību nolūkā mainīt politiku 18

Šomēnes darbību sākusi biedrība «Antipolitika», kura par savu galveno uzdevumu izvirzījusi vēršanos pret politisko patvaļu, pret noziegumiem, par kuriem nav paredzēta atbildība Krimināllikumā, bet kuru rezultātā ir iznīcināta valsts, kā arī uzstāj, lai tiktu realizēts sauklis «Viens likums, viena taisnība visiem». Viens no tās dibinātājiem ir jelgavnieks Aivars Tīrumnieks.

Biedrības dalībnieki iecerējuši organizēt piketus un citus protesta pasākumus pret pastāvošo varu, mobilizēt juridiskos spēkus patvaļīgi piesavinātās un izsaimniekotās tautas kopmantas atgriešanai Latvijas valstij, kā arī valsts ekonomiskās sistēmas graušanā vainojamo personu saukšana pie kriminālatbildības. «Antipolitikas» pārstāvji uzskata, ka Latvijas valdība pēdējā pusgada laikā vēršas pret Latvijas tautu ar atklātu genocīdu, kas izpaužas kā jau tā grūto sadzīves apstākļu ievērojama pasliktināšana, sociālo garantiju atņemšana, izglītības, veselības un valsts drošības sistēmas praktiska iznīcināšana, absurdas nodokļu politikas ieviešana, kas paralizē pat esošo uzņēmējdarbību, nemaz nerunājot par tās attīstību nākotnē.Politiskā vara valstī pēdējo divdesmit gadu laikā izveidojusies kā patstāvīgs, uz tautu parazitējošs veidojums - likumi izstrādāti tā, lai noturētu esošās politiskās elites monopoltiesības uz varu un liktu šķēršļus tautai realizēt Satversmē noteiktā augstākās varas subjekta funkcijas, kā arī lai privatizējot ļautu tautas kopmantu «likumīgi» piesavināties atsevišķām fiziskām personām un ekonomiskajiem grupējumiem, uzskata biedrības dibinātāji.Kā informē A.Tīrumnieks, par biedrības galveno uzdevumu izvirzīta globāla valsts politikas maiņa. Pagaidām biedrībā, neskaitot viņu pašu, darbojas četri cilvēki - valdes priekšsēdētājs ir fizikas zinātņu doktors Aigars Ekers, bet tās locekļi - pedagoģijas zinātņu doktors Andrejs Kurss un maģistre Ritma Tīrumniece.«Nepilnu 20 gadu laikā Latvija ir likumīgi izzagta, bet par šādu likumu ieviešanas iniciatīvu pie atbildības nav saukts neviens! Vai to nevaram uzskatīt par genocīdu pret tautu?» retoriski jautā A.Tīrumnieks, vienlaikus atzīstot, ka, pastāvot pašreizējai tiesu sistēmai, pastrādāto izvērtēt būtu problemātiski. Viņaprāt, nepieciešama «maigi autoritāra pieeja», komisija, kas izvērtētu privatizācijas procesa laikā veiktās darbības. «Procedūra būtu sarežģīta, taču nepieciešama,» uzsvēra «Antipolitikas» dibinātājs.Pērn A.Tīrumnieks, kurš ikdienā strādā par Rīgas reģiona Policijas pārvaldes Kārtības policijas pārvaldes Īslaicīgās aizturēšanas biroja vecāko inspektoru, kļuva plašāk pazīstams kā biedrības «Noguldījumu drošība» izveidotājs un valdes priekšsēdētājs.Minētā biedrība pagājušā gada septembrī Rīgā rīkoja piketu pret finanšu piramīdu darbību Latvijā. No šādu «shēmu» darbības cietis arī pats likumsargs, kurš divas reizes arī bija izvirzījis savu kandidatūru Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja priekšnieka amatam.

Pievieno komentāru

Komentāri 18

krustknābis

Ja pie valdīšanas būtu ticis Lembergs,tad gan Latvija plauktu un zaļotu, bet GUDMAŅUKALVĪŠŠĶELESŠLESERISTI visu sasaimniekojuši savā labā, ar to tad arī treknais kampēju laiks ir pabeidzies,jo vairāk jau nav , ko kampt, bet tauta kā bija plikadīda, tā arī plikadīda paliks....
Veiksmi darbā ,ANTIPOLITIKAI - vismaz kaut kāds cerību stariņš tuneļa galā,lai dod Dievs piedzīvot šī grupējuma uzvaras ....

pirms 11 gadiem, 2009.08.14 02:15

iignis

Jauki formulējumi

"maigi autoritatīva pieeja" + komisija , kas kaut ko vērtēs ?

Kārtējais pārdalītājs un atņēmējs nevis radītājs un izveidotājs !

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 17:38

no malas

Un kas tie par juridiskiem spēkiem būtu un kādus jautājumus tie risinātu?

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 13:42

Aivars Tīrumnieks

Ja vēlaties piebiedroties, tad savu e-pastu jau norādīju, bet mans tel. nr. 26010865.
Lai gūtu panākumus, vajag tikai darīt, pārstāt čīkstēt un neticēt pilnīgi visiem, pārvarēt slinkumu un bailes, un viss nokārtosies!
Lai mums veicas!

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 13:03

micro

@ALFS
Saeima jau tiek ievēlēta vispārējās, tiešās vēlēšanās - un kāds labums?! Tiek iekšā tie, kuri sola vislielākos burkānus, darot to visuzbāzīgāk. Prezidents aizietu pa to pašu taku. Es neuzskatu, ka problēma ir esošā sistēmā kā tādā; o.k., ir atsevišķi momenti, bet tas nav tik vitāli. Problēma ir pašā tautā - elektorātā!

Mēs varam teikt: "Nost ar esošo Saeimu, nost ar valdību!" Nu, un!!!

Treknajos gados bija (varbūt vēl ir arī šobaltdien) n-tās nevalstiskās organizācijas, kuras celtos un kristu par da jebkuriem tiesību pārkāpumiem - un kur tās ir TAGAD! Tieši tagad tās beidzot varētu iet un reāli cīnīties par to, ko iepriekš tik runāja - KLUSUMS. Letiņi tik brauc ar muti, tāpēc par rezultātu nevajadzētu būt pārsteigtiem.

Piekrītu, ka neērti ir atzīt pašiem savu slinkumu, bet bez savas attieksmes maiņas mums nekas nepalīdzēs. Pēc universitātes man bija lielas, rožainas brilles, ka dzīvē notiek tāpat kā teorijā, he, esmu tik sapratis, ka darbaspēks LV ir tik viltīgs, slinks, iedomīgs, paviršs. Arī šajā krīzes laikā pat ir grūti atrast cilvēkus (bez jebkādas kvalivikācijas), kuri pareizi varētu iepakot preci, esot detalizētām, vizuālām instrukcijām, tiek nodrošināti arī visi nepieciešamie instrumenti, pacēlāji.

Es domāju, ka ir jāpanāk, lai ikviens gan privātā, gan valsts sektorā strādājošais veiktu savu darbu atbildīgi, neatkarīgi no ieņemamā amata, jo arī pat vismazākais, melnā darba veicējs spēj ietekmēt gala iznākumu.
Ir viena lieta, ko mūsdienu cilvēks sāk aizmirst - veselais saprāts. Mēs visi esam brīvi cilvēki. Mēs visi varam izvēlēties, ko darīt. Mūsu lielākā vērtība ir, mūsu smadzenes, kuras ir vienmēr līdzi. Tāpēc beidzot tās varētu arī sākt izmantot, un visam akli nepiekrist, bet uzdot arī jautājumus, bet kam tad ir laiks - jāatmaksā kredīti.
o.k., citi cer uz prezidentūru, citi cer uz Finku, bet kad tad paši sāksim ko darīt???

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 10:33

LB

Formējumu vai grupējumu būtu kāds izveidojis...

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 10:31

tbzg

Valsts lielākā problēma ir tā, ka katrs mēs gribam savu biedrību un rezultātā iznāk čušs. Un tas lielā mērā saistīts ar to, ka katram ir savs šaurs skatījums uz vienu konkrētu problēmu. Nevis virzījums uz stratēģisku mērķi

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 09:41

vecteevinjsh

pilniibaa piekriitu googlam! bezjedziigi

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 00:39

BETS

ALFAM.
Pēc Jūsu pieprasītā Latvijā par prezidentu ievēl ušakovu vai rubiku, un tad Latviešu tautai paveras plašas......

pirms 11 gadiem, 2009.08.13 00:08

UPīTE

pIEBIEDROJOS JūSU BIEDRīBAI , . Malači sen vajadzēja organizēties . kur jūs var satikt un kāiestāties biedrībā?.

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 22:19

ALFS

Latvijā lietas var mainītiesuz labu tikai tajā gadījumā, ja ar pseidodemokrātijas dziru apdzirdītā Latviešu tauta sapratīs to, ka nav labo un slikto partiju, bet visas viņas ir vienādas. Partijās koncentrētā veidā pulcējas morāli pagrimuši cilvēciņi, kuru rīcības motīvs ir gūt materiālu labumu uz sabiedrības rēķina. Lai nokļūtu valsts politiskās un saimnieciskās pārvaldes struktūrās tiek izmantoti viskaistākie vārdi un solījumi, iepriekš apzinoties to, ka solījumi nebūs jāpilda, jo atbildība par to neseko.
Izeja viena, mainīt valsts konstitucionālo uzbūvi veicot sekojošu:
1. Latvijas valsts kļūst par prezidentālu valsti, kur valsts augstākā amatpersona tiek ievēlēta vispērējās un tiešās vēlēšanās;
2. Valsts prezidenta konstitucionālās pilnvaras ierobežo tikai tiesu vara
3. Parlaments tiek vēlēts vispārējās tiešās vēlēšanās, ievēlot deputātu korpusu tikai no vienmandātu sarakstiem, līdz ar to izslēdzot no valsts politiskās pārvaldes partijas un vēlēšanu apvienības
4. Parlamenta funkcija aprobežojas tikai ar normatīvo aktu izstrādi, līdz ar ko parlaments kļūst par darba instrumentu Valsts prezidentam, valsts politiskās pārvaldes īstenošanā.

Īstenojot minētos pasākumus, Latviešu tautai var parādīties iespēja iegūt valsti, kura ir politiski un sociāli atbildīga, līdz ar to garantējot Latviešu tautas kā nācijas turpmākās pastāvēšanas perspektīvas.

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 19:50

Ticu Finka pareģojuma, ka nozagtais tautai tiks atgriezts!!!!Lai palīdz Augstākais....

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 18:36

cinitais

Jagaž esošo varu,jaievēl jaunu saeimu. Tikai tad var kaut ko panākt!

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 17:42

fiksais

Par vēlu tu nāc Tīrumnieka k-gs. Diemžēl viss ir jau izzagts.

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 16:59

Vietējās ziņas