Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavniekus aicina sakopt vairākas vietas pilsētā un stādīt kokus 3

Jelgavas pilsētā no 2.aprīļa līdz 2.maijam notiks Spodrības mēnesis un Meža dienas, kura laikā jelgavnieki aicināti sakopt un labiekārtot savas mājas un darbavietas apkārtni. 21.aprīlī, Lielās talkas laikā, Jelgavā notiks plaši labiekārtošanas un sakopšanas darbi.

SIA «Zemgales EKO» ir apzinājusi vietas pilsētā, kurās plānoti sakopšanas un labiekārtošanas darbi. Talcinieki var pieteikties darbam šajās vietās vai pieteikt citas vietas pilsētā, kuras ir jāuzpoš, aicina pašvaldības Sabiedrisko attiecību sektors.Lai pēc talkas piepildītie atkritumu maisi tiktu savākti, talciniekiem obligāti sava talkošanas vieta ir jāpiesaka «Zemgales EKO» pa tālruni 63023514 vai e-pastu zane.kince@eko.jelgava.lv. Talcinieki tiks nodrošināti ar cimdiem un atkritumu maisiem.Pašvaldība aicina pieteikties un Lielajā talkā sakopt šādus objektus: Veco ceļu posmā no Loka maģistrāles līdz Ozolniekiem, Veselības taku mežā pie RAF dzīvojamā masīva, Būriņu ceļu (pļava pie Svētes upes), Kārniņu ceļu meža malā un dīķiem piegulošo teritoriju, Lielupes krastmalu Pārlielupē pretim Jelgavas pilij un promenādi, Lielupes mala no airēšanas bāzes tiltiņa līdz zirgu aplokiem, Driksas upes malu - Uzvaras ielu (no Uzvaras parka līdz attīrīšanas iekārtām), Miezītes ceļu – piegulošo teritoriju pie Miezītes dīķa.Šogad Lielajā talkā pilsētā notiks arī labiekārtošanas darbi – talcinieki var pieteikties koku un krūmu stādīšanai. Šādi darbi plānoti Stacijas parkā, Ādolfa Alunāna parkā, Vaļņu ielas skvērā, pie Sv.Trīsvienības baznīcas torņa (pie autostāvvietas), pie lielveikala «IKI» Rīgas ielā, autobusa pieturā Uzvaras ielā pretī pilsētas kultūras namam, Raiņa ielā pie bankas «Citadele» un Dobeles šosejā pie 6.līnijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Auto

Kopš paša 2. aprīļa sākuma varēs stādīt arī pie LLU LIF'iem, dalot drošas braukšanas bukletus kā bonusu.

pirms 8 gadiem, 2012.04.02 02:06

В.И.

Все на Ленинский субботник!!!

pirms 8 gadiem, 2012.04.01 21:51

Vietējās ziņas