Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavu apmeklēs ārvalstu uzņēmēju delegācija 3

Otrdien, 21.aprīlī, Jelgavu apmeklēs Lielbritānijas, Norvēģijas un Nīderlandes tirdzniecības kameru biedri, lai ar vietējiem uzņēmējiem, ārvalstu investoriem un Jelgavas pilsētas vadību apspriestu investīciju un sadarbības iespējas. Kopā ar uzņēmējiem Jelgavu apmeklēs arī Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Ričards Mūns.

Kā informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta, vietējie uzņēmēji un vairāki ārvalstu investori brauciena dalībniekiem stāstīs par iemesliem savas uzņēmējdarbības attīstīšanai Zemgales reģionā - Olainē varēs tikties ar koka paneļu māju ražotnes «La Casa» vadību, Jelgavā ar pārstāvjiem no starptautisko ekspress sūtījumu, sauszemes transporta un gaisa kravas pārvadājumu uzņēmuma DHL filiāles Latvijā un Latvijas - Krievijas automobiļu ražošanas kopuzņēmuma «AMO Plant». Braucienu organizē Lielbritānijas Tirdzniecības kamera Latvijā (LTKL), un tam pieteikušies vairāk nekā 30 dalībnieku, starp kuriem ir vēstniecību pārstāvji, kā arī vietējie un starptautiski uzņēmēji.«Jelgava kā ceturtā lielākā pilsēta Latvijā jau vēsturiski izveidojusies par izglītības un rūpniecības centru. Pēc vairāku gadu pārtraukuma tajā panākta ražošanas atdzimšana, kā rezultātā pilsēta var atkal lepoties ar savu autobūves nozari. Esam pārliecināti, ka biznesa attīstībā izšķiroši ir iedvesmojoši piemēri un arī ārpus Rīgas ir daudz uzņēmējdarbības iespēju, tāpēc ik gadu saviem biedriem organizējam biznesa braucienu uz reģionu centriem. Ņemot vērā Jelgavas dinamisko attīstību, šogad saviem biedriem un citiem uzņēmējiem piedāvājam iespēju iepazīties ar šīs pilsētas labo biznesa praksi un veidot sadarbību nākotnē,» stāsta LTKL valdes priekšsēdētāja Anita Kalēja.Vietējo ekspertu vadībā brauciena dalībnieki apmeklēs modernāko polimēru ražotni Eiropā «Evopipes» un Zemgales industriālo parku, kas veidots, lai veicinātu sadarbību starp zinātniskajām institūcijām un uzņēmumiem. Kā daļa no industriālā parka šobrīd veiksmīgi darbojas biznesa inkubators, ko veido 24 dažādi uzņēmumi. Brauciena noslēgumā uzņēmēji apmeklēs Jelgavas reģionālo Pieaugušo izglītības centru, lai uzzinātu par centra nodrošināto mūžizglītības programmu pilsētas un rajona iedzīvotājiem.1996.gadā dibinātā Lielbritānijas Tirdzniecības kamera ir lielākā ārvalstu uzņēmēju apvienība Latvijā. Tās biedru vidū ir veiksmīgi un cienījami uzņēmumi gan no Latvijas un Lielbritānijas, gan arī no Zviedrijas, ASV, Somijas, Dānijas, Islandes un Norvēģijas. LTKL nodrošina uzņēmējiem iespējas tikties ar aktuāliem starptautiskiem ekspertiem, veicina savstarpēju tirdzniecību, kā arī atbalsta atbildīgu un ilgtspējīgu biznesa praksi Latvijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

trakums

Tas ka atbrauks ir labi, tikai ko viņiem rādīsim? Bedrainas ielas, neprofesionālus darboņus? Kurš tajā Jelgavas domē ir tāds, kas saprot ekonomiku un uzņēmējdarbību?

pirms 11 gadiem, 2009.04.18 14:54

Krize

Ta jau nav.Mes esam sliktas domas par sevi un savejiem, bet vini jau daudzkam izgajusi cauri. Mes jau pasi sev esam ienaidnieki.

pirms 11 gadiem, 2009.04.18 07:10

Vietējās ziņas