Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kādreizējās pašvaldības aģentūras telpas iznomātas autoskolai 5

Telpu nepieciešamība pašu vajadzībām izrādījies tikai neveikls iegansts, kura aizsegā aģentūra «Zemgales INFO» pērn no pašvaldībai piederošajām telpām reģionālajā Pieaugušo izglītības centrā (PIC) pārvācās uz uzņēmējam Imantam Kanaškam piederošo dārgo biroju ēku «Zemgale». Kamēr aģentūra viņam maksā teju septiņus latus par kvadrātmetru, tās savulaik izmantotās telpas PIC, vairāk nekā pusgadu stāvējušas tukšas, nu par divarpus latiem kvadrātmetrā bez konkursa izīrētas privātai autoskolai.

Kopš 2007.gada pavasara aģentūra atradās PIC telpās, aizņemot nepilnus simt kvadrātmetrus. Kad pērn rudenī «Zemgales INFO» pameta PIC un pārcēlās uz ekskluzīvajām «Zemgales» telpām, gan domes vadības, gan aģentūras direktora Jāņa Kovaļevska sacītais skanēja līdzīgi: «Aģentūrai telpas PIC tika dotas uz laiku. Tās nepieciešamas pašam centram, lai labāk organizētu savu darbu.» Arī PIC direktore Sarmīte Vīksna toreiz uzsvēra, ka iestādei nepieciešama vēl viena lielāka auditorija, tādēļ ir pat pateicīga par telpu atbrīvošanu.Taču pašvaldības iestādes organizētas lekcijas no rudens līdz pat aprīļa beigām bijušajos «Zemgales INFO» kabinetos tā arī nenotika - kopš 28.aprīļa PIC šīs telpas iznomājis privātfirmai «K.Ustupa autoskola».«Mūsu stratēģija ir tāda - telpas ļaujam īrēt visiem, kas sniedz ar izglītību saistītus pakalpojumus, taču «Zemgales INFO» to nedara,» tagad «Ziņām» skaidro S.Vīksna, lai gan, kā redzams «Zemgales INFO» nolikumā, sabiedrības izglītošana minēts kā iestādes galvenais mērķis un uzdevums. Arī Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš vairs nerunā, ka PIC būtu pietrūcis platību kursu organizēšanai, bet norāda, ka aģentūrai bija nepieciešamas plašākas telpas, ko PIC nevarēja nodrošināt. Tagad septiņi «Zemgales INFO» darbinieki strādā 141 kvadrātmetru plašās telpās...Par pašvaldības centieniem slēpt maksu par autoskolai iznomātajām telpām un šādas nostājas (ne)atbilstību likumam lasiet ceturtdienas, 30.jūlija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 5

actiņa

Tāds info vispār nav vajadzīgs-to likvidējot Valsts budžets būs lielāks.

pirms 11 gadiem, 2009.07.31 12:10

praktiķis

sen jau bij šis info jālikvidē, un entajiem preses sekretāriem avīzei raksti jāsagatavo- ar vienu redaktoru, kurš to visu sakārtotu pilnīgi pietiktu.Un atkristu arī telpu jautājums un būtu milzīga ekonomija.

pirms 11 gadiem, 2009.07.30 09:17

:)

:D
Pat saskaitot cik darbinieku ir mājaslapā www.jelgavasvestnesis.lv = nesanāk 7. Jāmāk skaitīt. Bet "problēmu" ar telpām - gribētos zināt cik ilgi vēl celsiet šo tēmu, būtu ko interesantu uzrakstījuši par kādu notikumu pilsētā... :P

pirms 11 gadiem, 2009.07.30 08:28

ole

un ko tu ar to gribeeji patiekt, ka PIC nespeej noroshinaat INFO piemeerotas telpas, tas jau sen bij zinaams. Intresanti , ka materiaals tiek publiceets tieshi sho ceturdien :D

pirms 11 gadiem, 2009.07.30 08:03

Vietējās ziņas