Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kalnciema vidusskolā remontēs dabaszinību klases 3

Tuvākajos mēnešos Kalnciema vidusskolā iecerēts nodrošināt iespēju apgūt dabaszinības mūsdienīgās, labi aprīkotās telpās, un Valgundes novada dome izsludinājusi attiecīgu iepirkumu.

Kā «Ziņas» informēja domes izpilddirektore Inguna Skutele, skolā plānots veikt pamatīgu kosmētisko remontu fizikas un ķīmijas kabinetos, tajā skaitā ieklāt speciālu linoleju un līmēt flīzes, kā arī ierīkot izlietnes un aprīkot telpas ar mēbelēm atbilstoši mūsdienu prasībām, lai radītu piemērotus apstākļus mācību eksperimentiem. Mazāk apjomīgi darbi iecerēti matemātikas un bioloģijas kabinetos, kur kosmētiskais remonts lielā apmērā jau paveikts.«Par mēbeļu iegādi šajās dienās domes mājas lapā tiks izsludināts atsevišķs iepirkums,» piebilda I.Skutele.Piesardzīgi nākotnes ieceres vērtē Kalnciema vidusskolas ķīmijas skolotājs Austris Klupša, norādot, ka līdz šim bijusi knapināšanās ar reaģentiem un mācību eksperimenti veikti samērā maz.«Ķīmija ir tāda lieta, kurā visu laiku jāiegulda līdzekļi, un, ja resursi netiks atjaunoti, nekā tur nebūs,» uzsver pedagogs.Pieteikumi iesniedzami līdz 1. aprīļa pulksten 10, kad paredzēts atvērt piedāvājumus. Ja process noritēs, kā iecerēts, visus remontdarbus varētu pabeigt līdz 20. augustam. Finansējums projekta īstenošanai piešķirts no Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzekļiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

zommers

beidzot lielie vīri pamožās.jau sen Kalnciema lauku bērniem vajag labi aprīkotas dabaszinātņu klases

pirms 11 gadiem, 2009.03.12 13:21

88

Runa nekur neiet! Remontu izmaksas ir virs 10 tk. Ls, un iepirkums atrodams Iepirkumu uzraudzības biroja mājas lapā.

pirms 11 gadiem, 2009.03.11 21:31

3.14..

Valgundes novada mājas lapā vien par mēbeļu iepirkšanu iet runa.
http://www.valgunde.lv/valgunde.lv/?id=45
Kur ir pazņojums par remontiem?

pirms 11 gadiem, 2009.03.11 21:15

Vietējās ziņas