Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kamēr vectēvs iznes atkritumu spaini, bez uzraudzības paliek divgadīgs bērns 10

Pirmdienas pēcpusdienā Lidotāju ielā kāda iedzīvotāja uz ielas pamanījusi mazgadīgu bērnu – bez apakšbiksēm, krekliņā un gumijas zābaciņiem kājās. Zinot, kur bērns dzīvo, sieviete bija viņu vedusi uz mājām, taču mazuļa dzīvesvietā neviens pieaugušais sastopams nebija. Sieviete par notikušo ziņoja policijai, kas atrada meitenes vectēvu.

Policijas izsaucēja zz.lv stāsta, ka noklīdušo pirmā pamanīja kāda jaunā māmiņa, kas Lidotāju ielā pastaigājusies ar savu bērnu. Jelgavas Pašvaldības policijas pārstāve Sandra Reksce apstiprināja faktu, ka pirmdien Lidotāju ielā 2009.gadā dzimusī meitenīte bez pieaugušo uzraudzības atradās uz ielas. «Notikuma vietā ierodoties pašvaldības policijas inspektoriem, šāds fakts tika konstatēts. Notikuma vietā tika sastapts arī bērna vectēvs, no kura pieņemts paskaidrojums. Vīrietis paskaidroja, ka, kamēr viņš iznesis atkrituma spaini, bērns atvēris dzīvokļa durvis un izkļuvis uz ielas,» stāsta S.Reksce.Ģimene līdz šim nav bijusi policijas redzeslokā. Divgadīgā meitenīte tika atdota vectēvam, ar kuru veiktas preventīvas pārrunas, tiks informēta arī bāriņtiesa. Pašvaldības policija izsaka pateicību sievietei, kas ziņoja par bez uzraudzības atstāto bērnu, kā arī aicina arī turpmāk iedzīvotājus nebūt vienaldzīgiem.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

........

Domu biedru grupa ir atjaunota. Pievienojies :http://www.draugiem.lv/group/18357484/baznica.lv/

pirms 8 gadiem, 2012.01.10 15:12

Kriksis2

Tuvākie mēslu konteineri 1.ģimnāzijas pagalmā, tad uz turieni tiek nesti visi Lidotāju ielas atkritumi. Paskatieties, kas tur darās. Visiem, kam nav slinkums savus netīros celofāna maisiņus un citas drazas nes uz 1.ģimnāzijas teritoriju. Tad sākas darbs bomžiem: rokas, rakājas, vandās, kamēr apkārt ap konteineriem piedrazots kā cūku kūtī. Izskatās, ka meitenītes opis stūrējis uz 1. ģimnāzijas pusi...

pirms 8 gadiem, 2012.01.10 13:44

Herr Göbelss

Paldies mammai par situācijas aprakstu. Un jo vairāk riebuma manī rada citi apkārtējie līdzpilsoņi - vismaz tie, kam "nesaturēšana" komentāros internetā. Grāfam Larošfuka bija taisnība, ka pūlis savā izpausmē ir stulbs. Nožēlojami, ka tik daudzi un tik ātri izbauda kļūt par šādu stulbu pūli. :(

pirms 8 gadiem, 2012.01.10 10:44

mamma, kas noķēra mazo meitenīti

paldies jau kaimiņienei, kas atpazina ka meitene tiešām ir no šīs kāpņu telpas un iedeva segu,un paldies mammām, kas tikmēr pieskatija manus ratus.Sadzīves apstākļi meitenītei nebija nekādi sliktie,normāls vienkāršs dzīvoklis. Mazā vienkārši bija vectēva nepieskatīta,kamēr mamma kārtoja darīšanas, nebij kur atstāt, mazā pamodās un sabijās, skrēja meklēt, bet tik tiešām, kā var tikt cauri divām durvīm+ vēl kāpņu telpas koda durvīm, visām durvīm rokturi bij augstu un stingri turējās ciet..pie vectēva mazā tā ar negāja kamēr biju klāt, kā nolaidu lejā, tā atkal gribēja opā un sāka meklēt mammu, pat policisti patika mazajai labāk. Mīļa, smuka meitenīte, ceru ka viss tur tagad kārtībā, neticu, ka mamma par viņu nerūpējās..

pirms 8 gadiem, 2012.01.10 10:18

Herr Göbelss

Jā, jā! Jawohl! Ģimenei bērnu uzreiz atņemt, un uz bērnunamu prom. Lai aug bērns, kas katru dienu muks no Zirgu 47 un ko poličiem pa naktīm meklēt vajadzēs! Bet tādā ģimenē tas bērns nevar augt! Māti piedauzīt, tēvu izkastrēt.
Vectēvam tagad vispār pautus izraut! Rīklē naglu iedzīt, lai daudz nepļāpā un necilā glāzīti. Ja necilāja, tad profilaksei noderēs!
Nu, apmēram tādi secinājumi man rodas, palasot amatpersonu "ieinteresētību" un līdzpilsoņu komentārus...
Heil! ;)

pirms 8 gadiem, 2012.01.10 09:39

senss

atā nav tā patiplika meitene,kas vasarā tika pieķerta pilnīgi plika uz ielas? man liekas,kasākusi aigt kaut kādu bēgošu klējojošumātīšupaaudze-agrāk no mājām mūka pusaudžu puikas, ate trenējas mazgadīgas. oj,ar tādu klejošanas gēnu kā vecākiraudās pēc gadiem10...

pirms 8 gadiem, 2012.01.10 08:49

figaro

Kā divgadīgs bērns var attaisīt dzīvokļa durvis??? Man domāt, ka durvis bija tikai pievērtas, bet ne aiztaisītas, ar domu, ka sīcis izies ārā un gan jau kāds viņu savāks, kamēr vectētiņš ar draugiem staipīs miseni caur glāzīti.

pirms 8 gadiem, 2012.01.10 08:16

\Paldies!

Galvenokārt pateicība tai jaunajai māmiņai, kura auklēja, sildīja mazo meitenīti, kamēr vectēvs bija ilgajā ceļā uz atkritumiem.... Ja ņem vērā, ka atkritumu tvertne ir pāri ielai, tad tiešām viņš ir braucis uz Tušķu izgāztuvi, jo tuvumā nebija ne miņas!!!

pirms 8 gadiem, 2012.01.09 21:33

l

Varbūt vectēvs spaini nesa uz Tušķu izgāztuvi....

pirms 8 gadiem, 2012.01.09 20:47

mamma, cita

Neticu, ka spainis vainīgs, gan jau vectēvs ar draugiem aizrunājās un bērniem pašiem sevi jāpieskata. Bēdīgi.

pirms 8 gadiem, 2012.01.09 19:42

Vietējās ziņas