Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kampaņu atklāj ar apbalvošanu

No 1.aprīļa mūsu pilsētā atklāta kampaņa «Šķirošanas mēnesis Jelgavā», kad iedzīvotāji aicināti sakopt savu mājas apkārtni, kā arī iesaistīties Lielajā talkā, lai padarītu skaistāku mūsu Jelgavu.

Pirms kampaņas bija noorganizēts arī plakātu konkurss skolēniem «Šķiro pa tīro Jelgavā!», un atklāšanas pasākumā tika noskaidroti trīs uzvarētāji. Visvairāk balsu saņēma pirmsskolas izglītības iestādes «Rotaļa» veidotais plakāts, otrajā vietā ierindojās bērnudārzs «Pīlādzītis», savukārt trešajā - Jelgavas 4.vidusskolas 4.b klases skolnieces Ilva, Katrīna un Laura.Sola piedalīties Lielajā talkāKā atzīst akcijas koordinatore, «Eko Media» projektu direktore Indra Solka, konkursā iesniegtie plakāti ir ļoti dažādi un radoši. Vairākumā darbu manāmi atkritumu konteineri, tie zīmēti un līmēti, bet viens darbs pat izveidots no plastilīna. Viņa īpaši uzteic Spīdolas ģimnāzijas un arī 3.pamatskolas audzēkņus, kas iesnieguši visvairāk darbu. Konkursam tika iesniegti 33 darbi, un plakātus finālam izvirzīja Jelgavas Izglītības pārvalde. Piedalīties varēja visi Jelgavas izglītības iestāžu audzēkņi vecumā no 6 līdz 20 gadiem.Lielākā daļa uz akcijas atklāšanu sanākušo bērnu apgalvoja, ka arī paši šķiro atkritumus, un visi kā viens solījās piedalīties Lielajā talkā, kas notiks 18.aprīlī.Domā un rīkojies videi draudzīgiKampaņa «Šķirošanas mēnesis Jelgavā» notiks visu aprīli, tās laikā iedzīvotāji tiks informēti par atkritumu šķirošanas iespējām mūsu pilsētā, kā arī par to, kāpēc to nepieciešams darīt. «Šķirošanas mēnesī» jelgavnieki tiks aicināti piedalīties dažādos izglītojošos pasākumos un akcijās, kurās varēs laimēt vērtīgas balvas.Kampaņas mērķis ir rosināt cilvēkus domāt un rīkoties videi draudzīgi, radīt sabiedrībā ieradumu šķirot plastmasu, papīru, stiklu un nolietotās elektropreces, kā arī informēt par šķirošanas iespējām Zemgalē. Katrā pilsētā iedzīvotājus šķirot aicinās kampaņas patrons, un Jelgavā tas ir grupas «Prāta Vētra» mūziķis Jānis Jubalts.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas