Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kārto obligāto matemātikas eksāmenu 1

Skolēniem cīnoties ar uztraukumu, bailēm un neziņu, valstī pilnā sparā rit ieskaites un eksāmeni, kam pakļauti arī vairāk nekā 1200 Jelgavas un rajona 9.klašu un pāri tūkstotim 12.klašu audzēkņu. Lai tiktu pie vidējās izglītības atestāta, šogad pirmo reizi bija obligāti jākārto centralizētais eksāmens matemātikā, kas notika piektdien.

«Uztraukums ir liels, kaut mācījos matemātikas novirziena klasē. Eksāmenam gatavojos, pārskatot iepriekš pieļautās kļūdas,» atklāj Jelgavas 1.ģimnāzijas 12.klases skolniece Vita Livdāne. Savukārt skolasbiedrs Uldis Lagūns teic, ka ar īpašu gatavošanos pārbaudījumam nav aizrāvies: «Ko zinu, to zinu!» Bruņojušies ar rakstāmpiederumiem, lineāliem, dzeramo ūdeni un vairāku gadu garumā krātām zināšanām, centralizēto eksāmenu matemātikā Jelgavas 1.ģimnāzijā piektdien bija gatavi kārtot 128 skolēni.Izglītības iestādes direktora vietniece Ilze Arhipova stāsta, ka ģimnāzijā eksaktie mācību priekšmeti ir cieņā. Apmēram piecus gadus skolā darbojas divas matemātikas novirziena klases, savukārt, lai palīdzētu skolēniem nopietni sagatavoties obligātajam eksāmenam, visiem vidusskolēniem kopš 10.klases rasta iespēja papildus nodrošināt vienu matemātikas stundu nedēļā.«Mums arī ir spēcīgi šā priekšmeta skolotāji,» teic I.Arhipova, minot Intu Spārīti, Dzintru Kanceviču, Solomeju Bulu un Antru Dunci...Vairāk lasiet sestdienas, 6.jūnija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas