Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Klubiņš, kas velk ārā no čaulas 1

Sieviešu klubs «Līdumnieces» Jaunsvirlaukā apvieno dažāda vecuma un profesiju dāmas sevis pilnveidošanai. «Kādam bikstītājam vienmēr jābūt. Klubiņā parasti esmu tā, kas sazvana, pasauc, mēģina pierunāt: «Nu atnāc!» Kad atnāk, ir interesanti. Mums bieži pietrūkst apziņas - kāpēc gan es to nevarētu!» uzskata sieviešu kluba «Līdumnieces» vadītāja Saiva Drupa.

Viņa vienlaikus ir arī izglītības un aktivitāšu centra «Līdumi» administratore un palīgs vairākām grupām, kas apvienojušās biedrībā «Attīstības centrs «Iepazīsim sevi»». Var vien apskaust, kas tik nenotiek Jaunsvirlaukā, lai celtu un spodrinātu ideju, ka paši esam savas dzīves veidotāji un mainītāji. Sieviešu klubs, kas kopš 2004.gada apvieno apmēram 15 aktīvu daiļā dzimuma pārstāvju, ir viens no vietējās iniciatīvas kolektīviem, kas darbojas «Līdumos». Tur vēl sastopams, piemēram, jauniešu klubs «Klikšķis», invalīdu un viņu draugu klubs «Agape», pensionāru klubs «Viršu laiks», bēbīšu skoliņa «Stārķīši», tautas lietišķās mākslas studija «Staļģene» un interešu klubiņš «Skaista māja pašu rokām», kas pulcējušies attīstības centra «Iepazīsim sevi» paspārnē. Savukārt biedrība visām grupiņām rod juridisku iespēju piedalīties projektos, kas ir ļoti svarīgi, lai piesaistītu finansējumu un ieceres ietērptu taustāmā formā. To izmanto arī «Līdumnieces».«Pateicoties projektam, piemēram, saņēmām līdzekļus dažnedažādu semināru organizēšanai - par sevis pilnveidošanu, pašapziņas celšanu, pozitīvu domāšanu, pareizu laika izmantošanu. Esam aicinājuši ciemos kosmetologus, farmaceitus, mediķus, aktierus un daudzus citus interesantus cilvēkus,» stāsta Saiva, ieskicēdama sieviešu kluba darbības veidu. Kad noskatīts lektors (apmēram reizi mēnesī), vadītāja sazvana un sasauc savas meitenes, un mācības var sākties.«Man ļoti patīk piedalīties klubiņā, jo te notiek dažādi semināri un terapijas, kas palīdz celt pašapziņu. Mācāmies attīstīties un uzzinām par sevi daudz jauna. Kopā būt ir jautri un jauki, tas ļauj ieraudzīt dzīvi krāsaināku,» pieredzē dalās «Līdumniece» Zita Merkliņa, aicinot arī citas dāmas nenobīties, bet piedalīties... Vairāk par «Līdumnieču» aktivitātēm lasiet trešdienas, 10.jūnija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Karlīne

Kāi lieli malači ir šie dažādie ļaudis!
Lai viņiem veicas un neapsīkst darboties prieks.

pirms 11 gadiem, 2009.06.10 12:45

Vietējās ziņas