Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Komandējuma dēļ pārceļ domes sēdi par Rāviņa atstādināšanu 9

Jelgavas domes priekšsēdētāja Andra Rāviņa komandējuma dēļ uz 29.septembri pārcelta pilsētas domes sēde, kurā plānots skatīt arī piecu deputātu pieprasīto pilsētas mēra atbrīvošanu no amata.

Pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta informē, ka sākotnēji 24.septembrī plānotā kārtējā domes sēde pārcelta uz 29.septembra pulksten 13. Sēdē plānots skatīt arī opozīcijas deputātu pieprasīto Rāviņa atstādināšanu, un tas, līdzīgi dažiem citiem lēmumprojektiem, nav izdarāms bez viņa klātbūtnes.Laikā no 23.septembra līdz 25.septembrim Jelgavas mērs kopā ar Latvijas lielo pilsētu domju priekšsēdētājiem dosies uz Briseli darba vizītē «Aktuālākais Eiropas Savienībā».Pilsētu domju vadītājiem plānotas tikšanās ar Eiropas Komisijas ģenerāldirektorātu ierēdņiem un to institūciju pārstāvjiem, kas nosaka un ietekmē reģionālo politiku un pilsētu lomu valstu attīstībā.Kā iepriekš ziņots, lēmumprojektu par mēra Andra Rāviņa (ZZS) atbrīvošanu no amata Jelgavas domē iesniedza pieci deputāti - Sergejs Ņevoļskis (neatkarīgais deputāts), Dainis Liepiņš, Saulvedis Šalājevs (abi LPP/LC), Maksims Galkins (PCTVL) un Valentīns Grigorjevs («Saskaņas centrs»). Jau tagad paredzams, ka opozīcijai atbrīvot A.Rāviņu neizdosies, jo tam nepieciešamas vismaz astoņas balsis no 15.Iesniedzēji lēmuma projektā nenorādīja iemeslus, kāpēc vēlas panākt A.Rāviņa atbrīvošanu. Kā iepriekš «Ziņām» sacīja S.Ņevoļskis, viņam pašam ir trīs pretenzijas pret mēru. Pirmkārt, viņš nepiekrītot mēra aizstāvošajai pozīcijai attiecībā uz SIA «Jelgavas Nekustamā īpašuma pārvalde» valdes locekli Juri Vidži, par ko vēlreiz, pēc S.Ņevoļska domām, varēja pārliecināties iepriekšējā domes sēdē. Kā ziņots, tajā opozīcijas deputāti pieprasīja J.Vidža atbrīvošanu, norādot, ka viņš neesot likumā noteiktajā kārtībā sniedzis pieprasīto informāciju. S.Ņevoļskis arī esot vērsies pie pašvaldību lietu ministra Edgara Zalāna, aicinot izvērtēt, vai tiešām A.Rāviņam ir vienpersoniskas tiesības lemt par J.Vidža atstādināšanu, kā tas izskanēja iepriekšējā sēdē.Opozīcijas deputātu neapmierinot arī tas, ka A.Rāviņš joprojām nav atbildējis uz S.Ņevoļska 1.jūlijā rakstīto iesniegumu, kurā viņš lūdzis sevi deleģēt darbam vienā no Latvijas Pašvaldību savienības komitejām. Savukārt trešais pārmetums saistīts ar Pleskavas mēra A.Rāviņam sūtīto vēstuli, kurā esot izteikts aicinājums abām pilsētām sadarboties. «Rāviņš šo lietu bremzē, jo tā bija mana iniciatīva,» pārliecināts S.Ņevoļskis. Savi jautājumi un iebildumi pret A.Rāviņa darbu būšot arī citiem opozīcijas deputātiem.Likums «Par pašvaldībām» nosaka, ka vietējās pašvaldības domes priekšsēdētāju, aizklāti balsojot, var atbrīvot no amata, ja to pieprasa vismaz viena trešdaļa domes deputātu. Domes priekšsēdētājs ir atbrīvots no amata, ja par to nobalso vairāk nekā puse no ievēlēto deputātu kopskaita.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

ka var runat tadas lietas ka pats Nevolskis maju pameta liktena vara un kaut ko te muld gudri !tagad zilesim kafijas biezumos pieslegs siltumu vai ne

IDIOTU BARS!!!!!


Ravina kungs kaut ko dara!!!! a ko vini Slesera labas rokas tikai pilsetas naudu savak un viss!!!!

Liepins kas vins ir ne kas ko vins ir pilsetas laba darijis NEKO!!!

Butu kaunejusies no cilvekiem pilsetniekiem!!!!!Jelgavas iedzivotajiem!!!!!!

Ravinam ir japaliek par galvu musu pilseta!!!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.17 08:35

interesanti zinat

"Pilsētu domju vadītājiem plānotas tikšanās ar Eiropas Komisijas ģenerāldirektorātu ierēdņiem un to institūciju pārstāvjiem, kas nosaka un ietekmē reģionālo politiku un pilsētu lomu valstu attīstībā."
KO TE VEL ATTISTIIT?? KROPLI, LAI TIK PABRAUKAATU. VALSTII KRIIZE BET SHIE MERGLI UZ SEMINAARIEM PAR MUUSU NAUDU BRAUKA... INTERESANTI KO VINI TUR TIK JAUNU UN GALVEENAIS NODERIIGU UZZINAAS?????????????????????????????\
?????????????

pirms 11 gadiem, 2009.09.16 20:28

māris

Sen vajadzēja atbrīvot,re kas notiek ar māju iedzīvotāju naudiņu
NĪP kolektīvs 11.09.2009. 11:27:45
SIA "Jelgavas Nekustamo īpašumu pārvalde" valdes loceklis Juris Vidžis – vidēji 9476,51 lati mēnesī, maijā - 14674, 43!

pirms 11 gadiem, 2009.09.16 19:45

TIPIS

Trauce jau gan tadi Liepini.Butu kopigi jadoma, jastrada. Bet te tikai savas spalvas noplukusas spodrina.

pirms 11 gadiem, 2009.09.16 18:22

rey

Pilniba piekritu,ka Vidzi ir japadzen! Cik ilgi tas murgs ar NIP turpinasies?

pirms 11 gadiem, 2009.09.16 18:21

efa

Liepiņu pašu vajadzētu atstādināt....! Atkal politiskās spēlītes topā!!!!

pirms 11 gadiem, 2009.09.16 17:48

Vietējās ziņas